A A A

با تغییرات بسیاری که در مراکز سلامت و بهداشت ایجاد می شود، تغییرات بسیاری دیگر نیز در نقش و مسئولیت تکنسین های داروخانه دیده می شود.حضور تکنسین های داروخانه رو به رشد و پیشرفت است و تقاضا برای این رشته در جوامع کنونی بسیار بالاست. این افراد معمولا نقشی اساسی در یک داروخانه ایفا می کنند و به گونه ای باید اینگونه گفت که این افراد مهره ی کلیدی در یک داروخانه هستند.تکنسین های داروخانه گروه و تیمی هستند که داروساز ها را از زوایای مختلف یاری می رسانند. به طور کلی تکنسین ها ستون فقرات یک داروخانه هستند. بسیاری از مردم با خود اینگونه تصور می کنند که یک تکنسین داروخانه نقش یک صندوقدار را بر عهده دارد. اما باید بگوییم که یک تکنسین داروخانه نقش مهم شناخت داروها و درک درست نوشتار یک پزشک را بر عهده دارد. اگر بخواهیم به طور کلی به این موضوع نگاه کنیم. نقش تکنسین داروخانه در واقع نقشی ترکیبی ست به این صورت که فردی که در این راه قدم می گذارد باید اطلاعات و تحصیلات کامل در مورد داروها و تداخلات دارویی و نسخه ها به طور کامل داشته باشد و حتی در مواردی قادر به درک و راهنمایی نیز باشد. ( البته باید توجه داشت که یک تکنسین هیچگاه یک پزشک داروساز نخواهد بود.) یک داروخانه تنها با یک پزشک داروساز و یا یک تکنسین کامل نمی شود، بلکه در این میان نیاز به افراد و گروه است تا با ارائه ی یک کار تیمی و عالی تاثیری شگرف را برای افراد به جای بگذارند. گاهی اینگونه می توان در مورد یک تکنسین داروخانه نتیجه گیری کرد که، بهترین روش برای داشتن یک داروخانه ی موفق و رسیدگی به تمامی امور مشتریان داشتن کار گروهی و تیمی میان تکنسین های آن داروخانه و داروساز ها ست.

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

مطالعه کامل مبحث داروشناسی (آشنایی کامل با انواع داروها،دیکته داروها ،شکل های دارویی، اسامی دارو ها و گروه های دارویی) – بدون تسلط بر این موضوعات حقیقتا هرگز در کار در داروخانه به عنوان نسخه خوان موفق نخواهید بود ، شاید بپرسید چرا ؟؟؟

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است

ادامه مطلب...
نجمن داروسازان دندانپزشکی آموزش کار در داروخانه آموزش تکنسين داروخانه در اصفهان آشنايي با دارو هاي پوست مو داروخانه مجازي دستیار دندانپزشکی آموزش مجازي تکنسين داروخانه آموزش دستيار داروخانه آگهي استخدام تکنسين داروخانه آشنايي با مکمل هاي غذايي اموزش کار در داروخانه کرمانشاه تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي زنجان آموزش دستیاری دندانپزشک آموزش کار در داروخانه اصفهان استخدام تکنسين داروخانه اصفهان 96 نرم افزار نسخه خواني آموزش مجازي نسخه پيچي آموزش نسخه پيچ دوره هاي نسخه خواني اصول نسخه پيچي و نسخه خواني آشنايي با تکنسين داروخانه آموزش رايگان نسخه خواني آموزش نسخه پيچي در اصفهان آموزش گروه هاي دارويي انجمن داروسازان تبريز تکنسين داروخانه pdf تکنسين داروخانه چيست دوره آموزشي نسخه خواني تکنسين داروخانه ايرکاس آموزشگاه تکنسين داروخانه حقوق تکنسين داروخانه سال 95 کتاب تکنسين داروخانه تکنسين داروخانه اصول کلي قيمت زني در داروخانه دانلود آموزش نسخه خواني دستیاری قيمت گذاري دارو تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي شهيد بهشتي استخدام داروخانه آموزش تکنسين داروخانه pdf آموزش تکنسين داروخانه مدرک بين المللي آموزش نسخه پيچي داروخانه در تبريز آشنايي با شرکت هاي پخش دارو حقوق تکنسين داروخانه چقدر است اشتغال در داروخانه شغل پردرآمد تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي همدان آموزش نسخه پيچي دارو هاي ترکيبي آموزش کار در داروخانه در کرج اموزش کار در داروخانه شيراز کار در داروخانه آموزش مجازي نسخه خواني سلامت دهان و دندان آشنايي با اشکال دارويي آموزش دارو خانه دوره هاي فشرده تکنسين داروخانه آموزش کار در داروخانه قزوين