A A A

استخدام تکنسین های داروخانه در ده سال آینده ، سریع تر از میانگین برای همه اشخاص رشد می کنند. چندین عامل باعث افزایش تقاضا برای تجویزی داروها خواهد شد. جمعیت پیر می شوند و افراد مسن معمولا از داروهای تجویزی بیشتر از افراد جوان استفاده می کنند. نرخ بالای بیماری های مزمن مانند دیابت در میان تمام گروه های سنی نیز منجر به افزایش تقاضا برای داروهای تجویزی می شود. پیشرفت در تحقیقات دارویی اجازه می دهد که داروهای تجویزی بیشتری برای مبارزه با بیماری ها استفاده شود. انتظار می رود تعداد افرادی که بیمه درمانی دارند به دلیل اصلاحات بیمه درمانی رو به رشد باشد. همانطور که مردم بیشتر به پوشش بیمه دسترسی پیدا می کنند، نیاز به تکنسین های داروخانه برای رسیدگی به پرونده های آنها ضروری است. علاوه بر این ممکن است برای تکنسین های داروخانه نقش بیشتری در فعالیت های داروخانه وجود داشته باشد زیرا تکنسین ها باید وظایفی نظیر جمع آوری اطلاعات بیمار، تهیه انواع داروها و تأیید کار دیگر تکنسین ها، وظایفی که قبلا توسط داروساز انجام می شد را انجام دهند.

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

مطالعه کامل مبحث داروشناسی (آشنایی کامل با انواع داروها،دیکته داروها ،شکل های دارویی، اسامی دارو ها و گروه های دارویی) – بدون تسلط بر این موضوعات حقیقتا هرگز در کار در داروخانه به عنوان نسخه خوان موفق نخواهید بود ، شاید بپرسید چرا ؟؟؟

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است

ادامه مطلب...
آشنايي با دارو دستیار دندانپزشکی آموزش تکنسين داروخانه در زنجان دانشکده داروسازيا حقوق تکنسين داروخانه داروشناسي مقدماتي دستیار پزشک تکنسين داروخانه پيشرفته دوره آموزش کار در داروخانه تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي تبريز داروخانه،نسخه پیچی،نسخه خوانی،تکنسین داروخانه،دوره های آموزشی،آموزش تکنسین داروخانه،دوره نسخه خوانی آشنايي با قفسه چيني دارو دستيار قفسه چيني دارو خواندن لاتين داروها مدرک فني و حرفه اي دسته هاي درماني دارو آشنايي با شرکت هاي پخش دارو دوره هاي پرستاري مدرک تکنسين داروخانه آموزش نسخه پيچي در کرج آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي رشت استخدام تکنسين داروخانه آموزش تکنسين داروخانه در اردبيل آموزش تکنسين داروخانه در اصفهان تکنسین دندانپزشکی آموزش داروخانه براي مهندسي شيمي تکنسين داروخانه دانلود کتاب نسخه خواني آموزش مجازي نسخه خواني اموزش کار در داروخانه کرمانشاه آموزش تکنسين دارو خانه در تبريز آشنايي با ساخت دارو تکنسين داروخانه مقدماتي اصول نسخه خواني آموزش تکنسين داروخانه کارآموز داروخانه آموزش دستیار دندانپزشک استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 درآمد تکنسين داروخانه آشنايي با محصولات آرايشي بهداشتي آموزش نرم افزار داروخانه آموزشگاه آپادانا رشته داروسازي آموزشگاه تکنسين داروخانه تکنسين داروخانه در اصفهان آموزش رايگان نسخه خواني آموزش نسخه پيچي جهاد دانشگاهي مشهد اعطاي مدرک معتبر مديريت داروخانه آموزش کار در داروخانه کرج اموزش کار در داروخانه شيراز آشنايي با بيماري ها نسخه خواني در تبريز آموزش کار در داروخانه مدرک بين المللي کارآموزي در داروخانه دستیاری آموزش گروه هاي دارويي آموزش دستیاری کلاس هاي تکنسين داروخانه