A A A

استخدام تکنسین های داروخانه در ده سال آینده ، سریع تر از میانگین برای همه اشخاص رشد می کنند. چندین عامل باعث افزایش تقاضا برای تجویزی داروها خواهد شد. جمعیت پیر می شوند و افراد مسن معمولا از داروهای تجویزی بیشتر از افراد جوان استفاده می کنند. نرخ بالای بیماری های مزمن مانند دیابت در میان تمام گروه های سنی نیز منجر به افزایش تقاضا برای داروهای تجویزی می شود. پیشرفت در تحقیقات دارویی اجازه می دهد که داروهای تجویزی بیشتری برای مبارزه با بیماری ها استفاده شود. انتظار می رود تعداد افرادی که بیمه درمانی دارند به دلیل اصلاحات بیمه درمانی رو به رشد باشد. همانطور که مردم بیشتر به پوشش بیمه دسترسی پیدا می کنند، نیاز به تکنسین های داروخانه برای رسیدگی به پرونده های آنها ضروری است. علاوه بر این ممکن است برای تکنسین های داروخانه نقش بیشتری در فعالیت های داروخانه وجود داشته باشد زیرا تکنسین ها باید وظایفی نظیر جمع آوری اطلاعات بیمار، تهیه انواع داروها و تأیید کار دیگر تکنسین ها، وظایفی که قبلا توسط داروساز انجام می شد را انجام دهند.

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

مطالعه کامل مبحث داروشناسی (آشنایی کامل با انواع داروها،دیکته داروها ،شکل های دارویی، اسامی دارو ها و گروه های دارویی) – بدون تسلط بر این موضوعات حقیقتا هرگز در کار در داروخانه به عنوان نسخه خوان موفق نخواهید بود ، شاید بپرسید چرا ؟؟؟

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است

ادامه مطلب...
آشنايي با بيماري ها آموزش نسخه پيچي در داروخانه آموزش دستیاری در تبریز تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي مديريت داروخانه نمونه سوالات آزمون نسخه پيچي تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي اصفهان شغل پردرآمد آموزش مجازي نسخه پيچي کارآموز داروخانه حقوق تکنسين داروخانه 96 تکنسين داروخانه ايرکاس آموزش تکنسين داروخانه در سنندج آموزش داروخانه براي مهندسي شيمي آموزش کار در داروخانه در کرج حقوق تکنسين داروخانه چقدر است تکنسين داروخانه پيشرفته آموزش نسخه پيچي داروخانه در اصفهان آموزش نسخه پيچي pdf دستيار داروخانه آموزش دوره آموزش کار در داروخانه حقوق تکنسين داروخانه آموزش نسخه پيچي در کرج تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي کرج ساماندهي و نگهداري دارو در داروخانه و انبار دارويي آشنايي با محصولات آرايشي بهداشتي آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي قزوين مدرک فني و حرفه اي آموزش تکنسين داروخانه کارآموزي در داروخانه آموزش نسخه خواني داروخانه جزوه تکنسين داروخانه pdf آموزش دستیار دندانپزشک دانشکده داروسازيا دستیار دندان پزشک نمونه سوالات تکنسين داروخانه pdf نسخه خواني داروخانه هاي تبريز استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 آموزش دستیاری دندانپزشک دستیار آموزش مجازي کار در داوخانه اموزش کار در داروخانه شيراز آموزش تکنسين داروخانه در اصفهان معاونت غذا و دارودستیار پزشک دارو هاي گياهي آموزش نرم افزار داروخانه داروخانه آموزش نسخه پيچ آموزش مجازي نسخه خواني آموزش تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي آموزش تکنسين داروخانه در زنجان اروخانه پيشرفته تجهيزات و ملزومات پزشکي اشکال دارويي تکنسين داروخانه چيست آموزشگاه فني و حرفه اي داروخانه pdf کتاب تکنسين داروخانه آموزش نسخه پيچي در تبريز