برخلاف گذشته، امروز به شغل تکنسین داروخانه به دید یک تخصص نگاه می کنند. شغلی تخصصی با حساسیت های خاص که نیاز به گذراندن مهارت هایی ویژه دارد. با توجه به نیازهای فعلی جامعه افرادی که به شغل تکنسین داروخانه اشتغال دارند، باید دایره ی وسیعی از مهارت ها را بیاموزند. این مهارت ها شامل انواع مهارت های علمی و تخصصی و همچنین مهارت های اجتماعی و ارتباطیست. سالهاست آموزشگاه آپادانا زیر نظر فنی و حرفه ای اقدام  به برگزاری دوره آموزش تکنسین داروخانه می نماید. هدف از برگزاری این دوره ها ارتقای مهارت و تخصص فراگیران به سبکی متفاوت است.

آموزش تکنسین داروخانه فنی و حرفه ای

آموزشگاه آپادانا  دوره آموزش تکنسین داروخانه مقدماتی و پیشرفته را به صورت حضوری و مجازی برگزار می کند که شرکت در دوره های مقدماتی یا پیشترفته آن ویژه عموم  می باشد. در قسمت تئوری دوره مجازی تکنسین داروخانه  از طریق ارسال پک آموزشی شمل جزوه و dvdهای آموزشی می باشد.

آموزشگاه آپادانا از جمله مراکز معتبر و برجسته در زمینه آموزش تکنسین داروخانه زیر نظر فنی و حرفه ای در تبریز است و شما می توانید از دانش اساتید مجرب و متخصص دوره آموزش تکنسین داروخانه در این آموزشگاه بهره مند شوید.شما با گذراندن دوره کسی به داروخانه می تواند تبحر لازم را در زمینه خواندن نسخه و آشنایی با انواع دارو و شکل دارو به طور کامل به دست آورید.

آموزشگاه آپادانا

استخدام تکنسین داروخانه

امروزه داروخانه ها بدون داشتن مدرک و سپری کردن دوره های کارآموزی در داروخانه، مجوز استخدام به افراد را نمی دهند. از این رو آموزشگاه های معتبری در سراسر کشور دوره های تکنسین داروخانه را برگزار می کنند. در صورتی که علاقه مندان به کار در داروخانه در دوره های مقدماتی و پیشرفته تکنیسن داروخانه شرکت شرکت کرده باشند و نمره قبولی را کسب کنند، مدرک معتبری در سطح ملی و بین المللی به آن ها تعلق خواهد گرفت که مجوز شروع فعالیت آن ها در داروخانه خواهد بود. متقاضیان می توانند در دوره های آموزشی تکنسین داروخانه در آموزشگاه آپادانا که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار میشود شرکت کنند و گواهی معتبر بین المللی دریافت کنند.

شرح وظایف تکنسین امور دارویی

  • اطلاع کامل از موجودی داروهای موجود در داروخانه و انبار مرکزی به منظور تحویل سریع نسخ بيماران سرپايي و پذيرش درخواست بيماران بستري و سپس وارد کردن نسخ بيماران سرپايي در سيستم HIS داروخانه
  • پذیرش درخواست دارو و تجهیزات ارسالی از سوی بخش ها و اماده سازی آن ها به تفکيک هر بخش در ساعات مقرر و تحويل آنها به مسؤل دارويي هر بخش
  • بررسي و سپس تاييد درخواست هاي نارکوتيک ارسالي از سوي بخش ها و همچنين مرجوع کردن داروها در صورت درخواست از سوي بخش ها
  • تاييد اينترنتي نسخ بيماران سرپايي در صورت لزوم

دوره آموزش تکنسین داروخانه در آپادانا

این دوره به صورت حضوری همراه با پشتیبان در آموزشگاه پارسیان برگزار می‌شود و فراگیران پس از شرکت در آزمون های آن می‌توانند مدرک معتبر و بین المللی دو زبانه دریافت نمایند.شرکت در این کلاس محدودیت تحصیلی ندارد و برای آقایان و خانم ها محدودیت سنی ندارد. این دوره به دوماه توسط تیم پزشکی مجرب و اساتید برجسته پزشکی برگزار می شود که در آن دانش پذیران با علائم اختصاری نسخه نویسی آشنا شده و تنظیم دوز داروها را آموزش می بینند.

4164

تعریف داروخانه

داروخانه موسسه‌ای پزشکی است که با اخذ پروانه مخصوص از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاسیس شده و با داشتن مسئول فنی واجد شرایط به ارائه‌ی خدمات دارویی و عرضه‌ی دارو، شیر خشک و مکمل‌های غذایی رژیمی، غذاهای کمکی شیرخواران، لوازم مصرفی پزشکی و فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی مجاز مبادرت می‌نماید.

شرايط فنی داروخانه

فضای داروخانه باید به فضای مشاوره دارویی، مکان تهیه داروهای ساختنی، میز نسخه پیچی و مکان استقرار بیمار و قفسه کتب رفرنس تقسیم گردد. داروخانه موظف است اُتوماسیون کامل جهت ارائه اطلاعات درخواستی کلیه خدمات دارویی به معاونت غذا و دارو داشته باشد. رنگ روپوش تکنسین داروخانه باید به رنگ سفید با نصب اِتیکت بر روی سینه و متمایز از رنگ پرسنل داروخانه باشد. محل استقرار داروساز به صورت تابلویی با متن "مسئول فنی و مشاوره دارویی" مشخص گردد. چیدمان قفسه‌های دارویی بهتر است به صورت خواص درمانی دارو و ترجیحاً بسته بندی‌های هم شکل در جاهای مختلف متفاوت باشد. محل ساخت داروهای ترکیبی در فضایی مُجزا و با تجهیزات کامل مورد نیاز باشد. انبار داروخانه قفسه بندی مناسب داشته و مُجهز به دماسنج و رطوبت سنج و یخچال داروخانه دارای سامانه ثبت رایانه‌ای دما باشد.

Tags:
Show other tags
نحوه آموزش نسخه خوانی در داروخانه تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي کرج آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی در تبریز آموزش نسخه خواني داروخانه آموزش کار در داروخانه قزوين شغل پردرآمد اشکال دارویی آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز دوره نسخه خوانی در تبریز دوره نسخ الکترونیک دوره تکنسین داروخانه در تبریز علائم داروها اصول نسخه خواني نرم افزار نسخه خواني استخدام در کلینیک دندانپزشکی در تبریز تکنسين داروخانه ايرکاس ژلوفن کامپاند نسخه خواني درآمد تکنسين داروخانه آموزش دارو خانه آموزش نسخه خوانی دانلود جزوه تکنسين داروخانه آموزش نسخه پيچ آموزش نسخه پیچی داروخانه آموزش نسخه پيچي pdf دستیار دندانپزشکی نسخه خوانی آموزش دستیاری دندانپزشک در تبریز ثبت نسخ الکترونیک تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي اصفهان دوره تکنسین داروخانه پیشرفته در تبریز دوره تکنسین داروخانه حقوق نسخه پیچ داروخانه آموزش آنلاین نسخه خوانی جزوه تکنسين داروخانه pdf نرم افزار داروخانه آموزش جامع استخدام تکنسين داروخانه آموزش سیستم زنی داروخانه در تبریز آشنايي با بيماري ها کتاب آموزش نسخه خوانی جهاد دانشگاه حقوق تکنسين داروخانه چقدر است آموزش نرم افزار داروخانه در ارومیه آموزشگاه فوریت های پزشکی در تبریز کلاس تکنسین داروخانه در تبریز داروخانه هاي تبريز کلاس آموزش نسخه الکترونیک در اردبیل اموزش کار در داروخانه کرمانشاه آموزش مجازی تکنسین داروخانه استخدام در داروخانه نجمن داروسازان ثبت نام دوره تکنسین داروخانه در تبریز آموزش کار در داروخانه مشهد تفاوت قرص و کپسول آموزش مجازی نسخه خوانی تکنسین داروخانه مدرک آشنایی با داروها آموزش نسخه پيچي داروخانه در اصفهان آدرس آموزشگاه تکنسین داروخانه در تبریز کارآموز داروخانه دوره تزریقات و پانسمان در تبریز تکنسین داروخانه تکنسین دارویی چیست اشکال دارويي دوره منشی امور دندانپزشکی در مشهد آموزش تزریقات پانسمان آموزش دستیار دندانپزشک آموزش نسخه خوانی در رشت دستیار فني و حرفه اي تکنسين داروخانه دوره دستیار دندانپزشک درارومیه دستیاری پزشک دوره آموزش کار در داروخانه چگونه دستیار دندانپزشک شوم آموزش نسخه پیچی داروخانه در اهواز آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي قزوين جهاد دانشگاهی آموزش دانشجو داروسازي آموزش تزریقات و پانسمان در تبریز استخدام داروخانه