برخلاف گذشته، امروز به شغل تکنسین داروخانه به دید یک تخصص نگاه می کنند. شغلی تخصصی با حساسیت های خاص که نیاز به گذراندن مهارت هایی ویژه دارد. با توجه به نیازهای فعلی جامعه افرادی که به شغل تکنسین داروخانه اشتغال دارند، باید دایره ی وسیعی از مهارت ها را بیاموزند. این مهارت ها شامل انواع مهارت های علمی و تخصصی و همچنین مهارت های اجتماعی و ارتباطیست. سالهاست آموزشگاه آپادانا زیر نظر فنی و حرفه ای اقدام  به برگزاری دوره آموزش تکنسین داروخانه می نماید. هدف از برگزاری این دوره ها ارتقای مهارت و تخصص فراگیران به سبکی متفاوت است.

آموزش تکنسین داروخانه فنی و حرفه ای

آموزشگاه آپادانا  دوره آموزش تکنسین داروخانه مقدماتی و پیشرفته را به صورت حضوری و مجازی برگزار می کند که شرکت در دوره های مقدماتی یا پیشترفته آن ویژه عموم  می باشد. در قسمت تئوری دوره مجازی تکنسین داروخانه  از طریق ارسال پک آموزشی شمل جزوه و dvdهای آموزشی می باشد.

آموزشگاه آپادانا از جمله مراکز معتبر و برجسته در زمینه آموزش تکنسین داروخانه زیر نظر فنی و حرفه ای در تبریز است و شما می توانید از دانش اساتید مجرب و متخصص دوره آموزش تکنسین داروخانه در این آموزشگاه بهره مند شوید.شما با گذراندن دوره کسی به داروخانه می تواند تبحر لازم را در زمینه خواندن نسخه و آشنایی با انواع دارو و شکل دارو به طور کامل به دست آورید.

آموزشگاه آپادانا

استخدام تکنسین داروخانه

امروزه داروخانه ها بدون داشتن مدرک و سپری کردن دوره های کارآموزی در داروخانه، مجوز استخدام به افراد را نمی دهند. از این رو آموزشگاه های معتبری در سراسر کشور دوره های تکنسین داروخانه را برگزار می کنند. در صورتی که علاقه مندان به کار در داروخانه در دوره های مقدماتی و پیشرفته تکنیسن داروخانه شرکت شرکت کرده باشند و نمره قبولی را کسب کنند، مدرک معتبری در سطح ملی و بین المللی به آن ها تعلق خواهد گرفت که مجوز شروع فعالیت آن ها در داروخانه خواهد بود. متقاضیان می توانند در دوره های آموزشی تکنسین داروخانه در آموزشگاه آپادانا که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار میشود شرکت کنند و گواهی معتبر بین المللی دریافت کنند.

شرح وظایف تکنسین امور دارویی

  • اطلاع کامل از موجودی داروهای موجود در داروخانه و انبار مرکزی به منظور تحویل سریع نسخ بيماران سرپايي و پذيرش درخواست بيماران بستري و سپس وارد کردن نسخ بيماران سرپايي در سيستم HIS داروخانه
  • پذیرش درخواست دارو و تجهیزات ارسالی از سوی بخش ها و اماده سازی آن ها به تفکيک هر بخش در ساعات مقرر و تحويل آنها به مسؤل دارويي هر بخش
  • بررسي و سپس تاييد درخواست هاي نارکوتيک ارسالي از سوي بخش ها و همچنين مرجوع کردن داروها در صورت درخواست از سوي بخش ها
  • تاييد اينترنتي نسخ بيماران سرپايي در صورت لزوم

دوره آموزش تکنسین داروخانه در آپادانا

این دوره به صورت حضوری همراه با پشتیبان در آموزشگاه پارسیان برگزار می‌شود و فراگیران پس از شرکت در آزمون های آن می‌توانند مدرک معتبر و بین المللی دو زبانه دریافت نمایند.شرکت در این کلاس محدودیت تحصیلی ندارد و برای آقایان و خانم ها محدودیت سنی ندارد. این دوره به دوماه توسط تیم پزشکی مجرب و اساتید برجسته پزشکی برگزار می شود که در آن دانش پذیران با علائم اختصاری نسخه نویسی آشنا شده و تنظیم دوز داروها را آموزش می بینند.

4164

تعریف داروخانه

داروخانه موسسه‌ای پزشکی است که با اخذ پروانه مخصوص از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاسیس شده و با داشتن مسئول فنی واجد شرایط به ارائه‌ی خدمات دارویی و عرضه‌ی دارو، شیر خشک و مکمل‌های غذایی رژیمی، غذاهای کمکی شیرخواران، لوازم مصرفی پزشکی و فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی مجاز مبادرت می‌نماید.

شرايط فنی داروخانه

فضای داروخانه باید به فضای مشاوره دارویی، مکان تهیه داروهای ساختنی، میز نسخه پیچی و مکان استقرار بیمار و قفسه کتب رفرنس تقسیم گردد. داروخانه موظف است اُتوماسیون کامل جهت ارائه اطلاعات درخواستی کلیه خدمات دارویی به معاونت غذا و دارو داشته باشد. رنگ روپوش تکنسین داروخانه باید به رنگ سفید با نصب اِتیکت بر روی سینه و متمایز از رنگ پرسنل داروخانه باشد. محل استقرار داروساز به صورت تابلویی با متن "مسئول فنی و مشاوره دارویی" مشخص گردد. چیدمان قفسه‌های دارویی بهتر است به صورت خواص درمانی دارو و ترجیحاً بسته بندی‌های هم شکل در جاهای مختلف متفاوت باشد. محل ساخت داروهای ترکیبی در فضایی مُجزا و با تجهیزات کامل مورد نیاز باشد. انبار داروخانه قفسه بندی مناسب داشته و مُجهز به دماسنج و رطوبت سنج و یخچال داروخانه دارای سامانه ثبت رایانه‌ای دما باشد.

Tags:
Show other tags
کلاس های دستیاری در تبریز آموزش تکنسين داروخانه در اروميه تکنسین داروخانه بهتره یا دستیار دندانپزشک تکنسين داروخانه (مقدماتي - پيشرفته) آشنايي با دارو هاي پوست مو کلاس داروشناسی اصول نگهداري و انبارش دارو تکنسين داروخانه چيست دسته های درمانی آموزش مجازی نرم افزار داروخانه جهاد دانشگاهی آموزش تکنسين داروخانه در سنندج مدرک نسخه خوانی آموزش نسخه الکترونیک در تبریز آشنايي با مکمل هاي غذايي آموزش تزریقات در تبریز دوره هاي پرستاري دوره فوریت های پزشکی در تبریز جزوه تکنسين داروخانه pdf دوره دستیاری دندانپزشکی اصطلاحات دارويي یادگیری نسخه پیچی در تبریز آموزش داروخانه در تبريز دانلود آموزش نسخه خواني کار در داروخانه دستیاری دندانپزشکی استخدام آموزشگاه منشی امور پزشکی در تبریز اروخانه پيشرفته آموزش نسخه پيچ آموزش نسخه خوانی پزشک عمومی آموزشگاه امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز آموزش نسخه پیچی جهاد دانشگاهی تبریز ذئره نسخه پیچی استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 تکنسين داروخانه pdf دوره منشی گری امور پزشکی در مرند آموزش کار در داروخانه اصفهان دوره های امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز سازمان نظام پرستاري آموزش نسخه پيچي کمک پرستاری آموزش نسخه هاي پزشکي دانشکده داروسازيا آموزش تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي آموزش نسخه خوانی در همدان عوارض داروها کلاس فوریت های پزشکی در تبریز آموزش نسخه پيچي در داروخانه آموزش تکنسين داروخانه در اردبيل کارآموزي در داروخانه آموزشگاه دستیار دندانپزشک در تهران کلاس هاي تکنسين داروخانه آموزش نسخه خوانی در تبریز اموزش نسخه خوانی پی دی اف آموزش نسخه خوانی داروخانه در تبریز آموزش احیای قلبی ریوی در تبریز تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي اصفهان کلاس نرم افزار داروخانه در ارومیه تجویز دارو نسخه پیچ دوره های دستیاری کارگاه نسخه خواني کلاس آموزش نسخه الکترونیک در سنندج آموزش نرم افزار داروخانه در کرج یادگیری نسخه خوانی در تبریز نسخه پیچی دوره منشی امور پزشکی در تبریز روز تکنسین داروخانه چه روزی است آموزش نسخه پیچی داروخانه در اهواز نسخه پيچ آموزش نرم افزار داروخانه در ارومیه آموزش دستیار دندانپزشک در سنندج ساماندهي و نگهداري دارو در داروخانه و انبار دارويي آموزش مجازی نسخه پیچی انجمن داروسازان تبريز آموزش مجازي کار در داوخانه استخدام دستیار دندانپزشک در تبریز آدرس آموزشگاه نسخه خوانی در تبریز آموزشگاه تکنسين داروخانه ثبت نسخ الکترونیک