در دوره آموزش تکنسین داروخانه شما می توانید به عنوان یک نسخه پیچ داروخانه یا دست یار داروخانه تحت نظارت مستقیم دکتر داروساز در مراکزی مانند شرکت‌های دارویی و شرکت‌های بیمه فعالیت داشته باشید. در طی دوره آموزش تکنسین داروخانه شما میتوانید نسخه خوانی و قیمت زنی و چیدن داروها را به طور کامل یاد گرفته و به عنوان یک تکنسین داروخانه مشغول به کار شوید. این دوره برای کسانی که جویای کار در داروخانه و شرکت های بیمه هستند بسیار مناسب است و می‌توانند با استفاده از توانایی‌های کسب شده در این دوره به راحتی درآمد عالی داشته باشند.

آموزشگاه آپادانا از جمله مراکز معتبر و برجسته در زمینه آموزش تکنسین داروخانه در تبریز است. آموزش تکنسین داروخانه در شهر شما به صورت غیر حضوری و با ارسال پک آموزشی آموزشگاه آپادانا. آموزش نسخه خوانی داروخانه به همراه ارسال جزوات و فیلم های آموزشی بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا. (دوره نسخه پیچی-تکنسین داروخانه)

 شما می توانید از دانش اساتید مجرب و متخصص دوره آموزش تکنسین داروخانه در این آموزشگاه بهره مند شوید. با گذراندن دوره نسخه پیچی داروخانه می توانید تبحر لازم را در زمینه خواندن نسخه و آشنایی با انواع دارو و شکل دارو به طور کامل به دست آورید.

 نحوه ثبت نام دوره های آموزشی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و  ثبت نام در دوره های آموزشی مجتمع آپادانا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. امکان ثبت نام از طریق وبسایت به صورت آنلاین ثبت نام از طریقواتساپ،تلگرام،اینستاگرام + ثبت نامتلفنیثبت نام از طریقمراجعه حضوریمیسر می باشد...

دفتر مرکزی: تبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

شعبه یک: تبریز - سه راهی طالقانی - روبه روی مصلی - طبقه سوم انشارات اختر

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی نسخه پیچی داروخانه روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش مجازی این دوره در خانه با هزینه کمتر 

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

 

آموزش منشی گری امور پزشکی در تبریز ساماندهي و نگهداري دارو در داروخانه و انبار دارويي آموزش نرم افزار داروخانه در اصفهان اموزش کار در داروخانه شيراز تکنسین داروخانه تکنسين داروخانه (مقدماتي - پيشرفته) آموزش نسخه پیچی جهاد دانشگاهی تبریز آدرس آموزشگاه دستیار دندانپزشک در تبریز آموزش احیای قلبی ریوی در تبریز دوره دستیاری دندانپزشکی آموزش کار در داروخانه کلاس فوریت های پزشکی در تبریز آموزش دارو خانه ژلوفن کامپاند آموزش نسخه خوانی در تهران آموزشگاه فوریت های پزشکی در تبریز آموزش دستیار دندانپزشک در سنندج نسخه پيچ بيمارستان آموزش نسخه خوانی در همدان آشنایی با عوارض داروها در تبریز آموزش فوریت های پزشکی درتبریز آموزش نرم افزار داروخانه در اردبیل کلاس عملی قفسه چینی داروخانه در تبریز آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی در تبریز آموزش غیر حضوری نسخه خوانی قفسه چینی دارو دوره منشی گری امور پزشکی در مرند کاربرد کامپيوتر در داروخانه مدرک فوریت های پزشکی قرص اموکسی کلاو کلاس نسخه خوانی در اهواز دوره تزریقات دانلود آموزش نسخه خواني آموزش نسخه خوانی حقوق تکنسين داروخانه چقدر است آموزشگاه امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز دوره هاي آموزشي کار در داروخانه اصفهان کلاس نسخه خوانی در تهران آموزش دستیاری دندانپزشک در اصفهان آموزش دستيار داروخانه دستیار دندانپزشکی اعطاي مدرک بين المللي آگهي استخدام تکنسين داروخانه آشنايي با دارو هاي پوست مو آموزش مجازي نسخه خواني نمونه سوالات تکنسين داروخانه pdf اشکال دارویی نجمن داروسازان دوره آموزش کار در داروخانه آموزش داروخانه در تبريز آموزش دستیاری دندانپزشک در تبریز دوره دستیار دندانپزشک در تبریز استخدام دستیار دندانپزشک دوره های امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز تجویز دارو دستيار دندانپزشک آموزش نسخه خواني آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز آموزش رايگان نسخه خواني آموزش تکنسين داروخانه در تهران تکنسين داروخانه در اصفهان آموزش نسخه خوانی در اصفهان آموزش دستیار دندانپزشک تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي شهيد بهشتي مسئول فني داروخانه آموزش تکنسين داروخانه در اردبيل استخدام تکنسين داروخانه ژلوفن تکنسین دندانپزشکی نسخه خواني آزمايشگاه جهاد دانشگاهی دوره تکنسین داروخانه پیشرفته در تبریز دوره خونگیری آموزش نرم افزار داروخانه آموزش فوریت های پزشکی و کمک های اولیه در تبریز کار در داروخانه شغل پاره وقت آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز کلاس نسخه خوانی در سنندج آموزشگاه منشی دندانپزشکی در تبریز