آموزش سیستم زنی داروخانه در تبریز

در قبال استفاده از رایانه در درون داروخانه، داروخانه ها سه رویه متفاوت را در پیش گرفته اند؛

ثبت نسخ در خارج  از داروخانه

در این رویه داروخانه ها نسخ خود بصورت دستی قیمت گذاری کرده و سپس آنها را به افراد و یا شرکتهائی که امکان دیسکتی کردن نسخ را دارند، میدهد و خود را به هیچ عنوان درگیر کار با کامپیوتر نمی نماید.

در این حالت بصورت ماهیانه هزینه ای اضافه به داروخانه تحمیل میگردد. این روش که در بسیاری از شهرستانها بکار گرفته شده است، تغییری در روش کار داروخانه ها بوجود نیاورده است.

ثبت نسخه‌ها در درون داروخانه به صورت ماهیانه

در این رویه داروخانه ها نسخ خود بصورت دستی قیمت گذاری کرده و سپس در انتهای هفته یا ماه، در درون داروخانه، نسخ را در رایانه ثبت و دیسکتهای مربوطه را به ادارات بیمه ارسال مینماید. در این رویه غیر از هزینه خرید اولیه کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) بصورت ماهیانه هزینه ای اضافه به داروخانه تحمیل نمیگردد (هرچند که زحمت ثبت نسخ کمتر از هزینه آن نیست.

در این رویه کامپیوتر بصورت وسیله ای تحمیلی در گوشه داروخانه قرار داده شده و هر ماه، سه الی چهار روز از آن استفاده میشود.

ثبت نسخه ها در درون داروخانه بصورت همزمان با نسخه پیچی 

در این رویه داروخانه از کامپیوتر بعنوان یک وسیله عملیاتی جهت قیمت گذاری نسخ استفاده میکند. لیست بیمه و دیسکتهای مربوطه بصورت خودکار و همزمان با ثبت نسخ تهیه میشوند.

داروخانه هائی که این رویه را در پیش گرفتند، از رایانه بعنوان یک ابزار عملیاتی برای تعیین قیمت نسخ سود میجویند و دیسکت بیمه یکی از گزارشات نرم افزارهای ایشان محسوب  میگردد.

برای آشنایی بیشتر با این موضوعات و تمامی روند کار داروخانه میتوانید در آموزشگاه آپادانا ثبتنام کنید،برای ثبتنام کسب اطلاعات بیشتر :

نحوه ثبت نام دوره های آموزشی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و  ثبت نام در دوره های آموزشی مجتمع آپادانا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. امکان ثبت نام از طریق وبسایت به صورت آنلاین ثبت نام از طریقواتساپ،تلگرام،اینستاگرام + ثبت نامتلفنیثبت نام از طریقمراجعه حضوریمیسر می باشد...

دفتر مرکزی: تبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

شعبه یک: تبریز - سه راهی طالقانی - روبه روی مصلی - طبقه سوم انشارات اختر

شعبه دو: تبریز - خ آزادی بعد رو گذر ابوریسحان به سمت نصف راه

okk

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی نسخه پیچی داروخانه روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش مجازی این دوره در خانه با هزینه کمتر 

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

 

دوره تکنسین داروخانه در تبریز دوره آموزشي کار در داروخانه دستيار داروخانه آموزشگاه دستیار دندانپزشک در تبریز دوره منشی گری امور دندانپزشکی در کرج تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي زنجان سلامت دهان و دندان تجهيزات و ملزومات پزشکي دارو هاي گياهي آشنايي با قفسه چيني دارو کمک های اولیه آموزش منشی گری امور پزشکی در تبریز مدرک فني و حرفه اي قفسه چینی دارو آموزش دانشجو داروسازي کلاس هاي تکنسين داروخانه آموزش نسخه خوانی در تبریز آموزش منشی امور پزشکی در تبریز نسخه خواني داروخانه نسخه پيچي ياد بگيريد آشنايي با دارو هاي پوست مو آموزش تزریقات و پانسمان در تبریز قرص اموکسی کلاو آموزشگاه منشی دندانپزشکی در تبریز تجویز دارو گواهینامه فوریت های پزشکی آموزش تکنسين داروخانه در اروميه کلاس نسخه الکترونیک در تبریز نرم افزار داروخانه آموزش نسخه خوانی در تهران دستيار قفسه چيني دارو آموزش نسخه خوانی در همدان آموزش غیر حضوری نسخه خوانی اروخانه پيشرفته کارگاه نسخه خواني اشتغال در داروخانه آموزش مجازي تکنسين داروخانه آشنايي با بيماري ها تفاوت قرص و کپسول کلاس فوریت های پزشکی در تبریز کلاس عملی قفسه چینی داروخانه در تبریز آموزش نرم افزار داروخانه در اهر استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 حقوق تکنسين داروخانه نسخه پیچ داروخانه تبریز دوره دستیار دندانپزشک در تبریز آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشک مدرک نسخه خوانی منشی امور پزشکی داروخانه،نسخه پیچی،نسخه خوانی،تکنسین داروخانه،دوره های آموزشی،آموزش تکنسین داروخانه،دوره نسخه خوانی کمک پرستاری تکنسين دارويي آموزش نسخه پيچي در تبريز کلاس نرم افزار داروخانه در ارومیه آموزش نسخه پيچي در اصفهان آموزشگاه تکنسين داروخانه دوره هاي آموزشي کار در داروخانه اصفهان آموزش نسخه خواني اشکال دارويي آموزش نسخه خوانی در داروخانه کلاس تکنسین داروخانه در تبریز آموزشگاه فني و حرفه اي داروخانه دوره دستیاری دندانپزشکی کلاس داروشناسی آموزش دارو خانه مدرک بين المللي نرس دندانپزشکی آموزش کار در داروخانه آموزش نسخه خواني در تبريز نسخه خواني نسخه پیچ دوره تزریقات در تبریز استخدام تکنسين داروخانه دانلود آموزش نسخه خواني کلاس عملی تکنسین داروخانه در تبریز آموزشگاه منشی امور پزشکی در تبریز آموزش تکنسين داروخانه در اصفهان دوره آموزش کار در داروخانه کار در مطب دندامپزشکی در تبریز آموزش تکنسين داروخانه