بزرگترین مرکز آموزش دوره های تکنسین داروخانه و دستیاری دندانپزشک در شمال غرب کشور.تماس با آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا(شماره چهار رقمی):4164-041

بدون شک تا به حال بارها و بارها به داروخانه مراجعه کرده و داروهایی که برای درمان بیماری نیاز داشته ای را از این فضا تهیه کرده اید. در هر داروخانه، تکنسین های داروخانه به همراه پزشک داروساز حضور داشته و داروهایی که شما به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر به این حوزه کاری علاقه مند هستید و دوست دارید در محیط این چنینی مشغول به کار شوید می توانید به عنوان یک تکنسین در داروخانه مشغول به کار شوید و ادامه این متن را مطالعه کنید. موضوعی که ما در این متن قصد داریم به صحبت در مورد آن بپردازیم حقوق و مزایای تکنسین داروخانه می باشد.

مزایای حضور تکنسین در داروخانه

حضور تکنسین داروخانه مزایای غیرقابل انکاری دارد که از این میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کم شدن احتمال خطا در تحویل دارو به مشتری
 • توضیح بهتر و کامل‌تر نحوه استفاده از دارو به بیمار
 • بهبود رضایتمندی مشتریان
 • تسریع روند کار داروخانه در رسیدگی به نسخه‌ها
 • کمک به دکتر داروساز و تسریع کارها

توانمندی های شغلی تکنسین داروخانه

 • توانایی تشخیص عوامل موثر در کار
 • توانایی آماده کردن محیط کار
 • توانایی نسخه خوانی
 • توانایی نسخه پیچی
 • توانایی ساماندهی و نگهداری دارو در داروخانه و انبار دارویی
 • توانایی به کارگیری اصول اخلاقی در داروخانه
 • توانایی اجرای مقررات و قوانین و آئین نامه های شغلی
 • توانایی معرفی و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی و ملزومات پزشکی
 • توانایی ارائه گزارشهای کاری به مدیریت داروخانه
 • توانایی انجام کمک های اولیه
 • توانایی رعایت بهداشت فردی و عمومی
 • توانایی پیشگیری از حوادث و صدمات احتمالی ناشی از کار

وجود تکنسین باعث می شود که احتمال ایجاد خطا در داروخانه کاهش پیدا کند، احتمال شکایات مخصوصا در داروخانه های شلوغ کاهش یابد و رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشند و همین موضوع باعث بالا رفتن سلامت جامعه شود.

4164

معایب شغل تکنسین داروخانه

کار تکنسین داروخانه مستقیما با سلامت انسان ها در ارتباط است و کمترین خطایی در تحویل دارو به بیماران می تواند خسارت های جبران ناپذیری به بار آورد . بنابراین ، از سختی های این شغل ، مسئولیت سنگینی است که نسخه پیچ ها به دلیل حساسیت بالای کارشان دارند . علاوه بر این ، شاغلان این شغل اغلب با مریض ها سرو کار دارند که ممکن است ناقل بیماری باشند . از طرفی ، وجهه اجتماعی این شغل با میزان تخصص و دانشی که یک تکنیسین دارویی کسب می کند ، متناسب نیست .

چگونه تکنسین داروخانه شویم

اولین مرحله در آموزش تکنسین داروخانه یادگیری نسخه خوانی و نسخه پیچی‌ست.متقاضی فعالیت پس از گذراندن دوره‌های آموزشی و دریافت گواهی و مدرک معتبر که از مراکز آموزشی مرتبط قابل اخذ می‌باشد به عنوان تکنسین داروخانه می‌تواند تقاضای فعالیت در این بازار کار را داشته باشد.پس از خواندن نسخه و ثبت نسخ در نرم‌افزار داروخانه قبل از تحویل داروها به بیمار جهت کنترل نهایی آن‌ها را تحویل مسئول فنی می‌نماید.تکنسین داروخانه پس از اینکه مهارت‌های لازم برای فعالیت در داروخانه را کسب می‌کند به عنوان دستیار داروساز شروع به فعالیت می‌کند.

میزان درامد تکنسین داروخانه

میزان پایه ی حقوقی که یک تکنسین در داروخانه دریافت می کند میزان حقوق و مزایایی است که ادراه کار و رفاه ان را مشخص می کند، اما نباید از این واقعیت در داروخانه بگذریم که تکنسین هایی که از تبحر و دانش کافی برخوردار هستند و اصول اخلاقی را در رابطه با بیمار و مراجعه کننده به کار می برند و تجربه کافی را در کار داروخانه دارند از حقوق و مزایای بیشتری بهره مند می شوند اما این موضوع چیزی است که در ابتدا بایستی بین فرد و موسس داروخانه توافق و ثبت شود.از سوی دیگر میزان درامد در داروخانه بستگی به اهدافی دارد که فرد برای خود مشخص می کند.

آموزشگاه آپادانا

اهداف یک تکنسین داروخانه

 در اهداف کوتاه مدت فرد به دنبال این است که دانش مهارت و اخلاق حرفه ای را کسب کند و جایگاه یک را تکنسین در داروخانه داشته باشد.در اهداف میان مدت فرد بر دانش، مهارت و اخلاق حرفه ای تسلط می یابد و تجربیات و دانشی و اعتباری که در طول مدت کاری به دست اورده به او این اجازه را می دهد که این بار پا را فراتر گذاشته و در جایگاه شماره یک یعنی مدیریت داروخانه براید و وجودش در این جایگاه باعث می شود نه تنها اعتبارش بیشتر شود بلکه حقوق آن نیز دو یا سه برابر حقوق پایه ی یک تکنسین باشد.

در اهداف بلند مدت فردی که سال ها به عنوان مدیریت داروخانه مشغول به کار بوده و در سالهای مدیریتش با تسلطی که بر دانش و مهارت داشته و اخلاق را در زمینه ارتباط با بیمار و مراجعه کننده به خوبی رعایت کرده و در زمینه کار با همکاران در داروخانه و شرکت های دارویی بسیار درست و قانونمند رفتار کرده و به عبارت دیگر اعتبار کافی را برای کار در داروخانه پیدا کرده است حال انبار به فکر مشارکت در داروخانه و سرمایه گذاری می افتد.

444s

آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین مرکز آموزش های تکنسین داروخانه (نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه) ، دوره های دستیاری دندانپزشکی و دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در شمال غرب کشور فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس بوده که از چندین شرکت و انجمن تشکیل شده و به صورت یک هولدیگ فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تکنسین داروخانه و نسخه پیچی و آموزش دستیاری دندانپزشکی آماده ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و مجازی به تمامی افراد جویای کار در حوزه داروخانه و دندانپزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید

 • مرکز آموزش های بین المللی آپادانا به عنوان یکی از زیر مجموعه های کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران با عثد تفاهم نامه های بین المللی با مراکز آموزشی جهانی آماده صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی از ار اف تی سی اسپانیا و توف آلمان می باشد.

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است.دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سر تا سر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب...

دوره دستیاری دندانپزشک در تبریز

دوره منشی امور پزشکی یا دستیاری دندانپزشک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا در تبریز می باشد. کار آموزان دوره دستیاری دنداپزشک با نحوه کار در مطب دندانپزشک و مهارت های مورد نیاز برای کار در مطب دندانپزشک آشنا می شوند.برخی از افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور از گواهینامه این دوره بهرمند می شوند.نرس دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی یا منشی امور دندانپزشکی مگی به یک مفهوم بوده و به معنی دوره دستیاری دندانپزشک می باشند.

ادامه مطلب...

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

هر لحظه ممکن است شما یا هر کسی در اطراف تان دچار آسیب یا بیماری شود. با استفاده از مهارت هایی که در دوره امدادگری، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یاد می گیرید، ممکن است بتوانید جلوی بدتر شدن یک اتفاق ناچیز را بگیرید. حتی ممکن است با انجام یک عملیاتِ فوریت پزشکیِ جدی، جان یک انسان را نجات دهید.در برخی موارد نیز، کمک های اولیه شامل حمایت اولیه از بیمار است تا وضعیت او را تا رسیدن کمک حرفه ای، پایدار نگه دارید. و یا به فردی که دچار جراحت جزئی مثل سوختگی جزئی، بریدگی و نیش حشرات شده، کمک برسانید.

ادامه مطلب...

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه خوانی و نسخه پیچی در تبریز به همراه کارآموزی رایگان در داروخانه های شهر تبریز و معرفی به کار بعد از پایان دوره نسخه پیچی برای تمامی کار آموزان. آموزش اشکال دارویی دسته های درمانی نرم افزار داروخانه تایید نسخ الکترونیک و کلی مهارت کاربردی در مجتمع آموزشی آپادانا.یادگیری این مهارت به صورت کاربردی در شهر تبریز و به صورت مجازی در سایر شهرستان ها صورت می گیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره نسخه پیچی داروخانه با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب...

آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز

آموزش نرم افزار های داروخانه در تبریز شامل آموزش نسخ الکترونیک آشنایی با نرم افزار های پر کاربرد داروخانه آموزش کار با نرم افزار های تبیان و دکتر وکیل به صورت کاملا عملی و در سایت کامپیوتر آموزش نسخه پیچی پیشرفته در تبریز آموزش تایید نسخ در تبریز آموزش مهارت های پیشرفته داروخانه در تبریز.آشنایی با عوارض دارویی آشنایی با دارو های OTC آشنایی با دسته های درمانی آشنایی با اشکال دارویی آشنایی با قفسه چینی دارو از سرفصل های این دوره می باشد. مجتمع آموزشی آپادانا

ادامه مطلب...

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.جهت ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی داروخانه با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل در حوزه دارو را می توان نسخه خوانی حرفه ای دانست. همواره نیاز به فردی ماهر و خبره در داروخانه ها که به نسخه خوانی و کار کردن با نرم افزار های داروخانه مسلط باشد، احساس می شود. در بین کلیه کسانی که این مهارت را فرا می گیرند، افرادی هستند که بیش از دیگران در حوزه کار موفق می شوند. علت این امر را باید حرفه ای شدن این گروه در نکات برتر نسخه خوانی دانست.اما نکات برتر نسخه خوانی چیست؟

ادامه مطلب...
آموزش مجازي تکنسين داروخانه ذئره نسخه پیچی خواندن نمونه نسخه هاي آموزشي آموزشگاه تزریقات و پانسمان در تبریز آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي قزوين آموزش مجازی نرم افزار داروخانه مدرک معتبر تکنسين داروخانه دوره دستیار دندانپزشک در اردبیل مدرک بين المللي دوره تکنسین داروخانه در تبریز نسخه خواني آموزش نسخه خواني داروخانه دانلود جزوه تکنسين داروخانه تکنسين داروخانه چيست آموزش تکنسين داروخانه pdf آموزشگاه امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز تکنسین داروخانه یعنی چی کلاس نرم افزار داروخانه در مرند حقوق تکنسين داروخانه چقدر است دانشکده داروسازيا آموزش تکنسين دارو خانه در تبريز دوره کمک های اولیه اصول نگهداري و انبارش دارو دوره تکنسین دارویی در تبریز دوره منشی امور دندانپزشکی در مشهد آموزشگاه منشی امور پزشکی در تبریز دوره دستیاری دندانپزشکی مدرک فوریت های پزشکی آموزش نسخه پیچی داروخانه در اهواز آدرس آموزشگاه نسخه خوانی در تبریز آموزش نسخه الکترونیک در تبریز آشنايي با تکنسين داروخانه نسخه پيچي ياد بگيريد آموزش تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي یادگیری نسخه خوانی در تبریز آموزش دستیار دندانپزشک در تبریز آموزش خونگیری درتبریز حقوق تكنسين داروخانه چقدر است کتاب تکنسين داروخانه تکنسین دندانپزشکی در تبریز تکنسین داروخانه یعنی چه کلاس فوریت های پزشکی در تبریز نرم افزار داروخانه نسخه خواني آزمايشگاه اموزش کار در داروخانه کرمانشاه آموزش نسخه هاي پزشکي حقوق تکنسین داروخانه ۱۴۰۰ دستیار دندانپزشک چکار میکنه دستيار داروخانه کنسرسيوم ايرکاس آموزش نسخه خوانی داروخانه آموزش نسخه خوانی در تبریز استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 دستيار قفسه چيني دارو کلاس آموزش نسخه الکترونیک در سنندج آشنايي با قفسه چيني دارو استخدام داروخانه اصطلاحات دارويي شغل پاره وقت آموزش تکنسين داروخانه در سنندج قرص اموکسی کلاو سلامت دهان و دندان مدرک بین المللی دستیاری دندانپزشکی انجمن داروسازان تبريز آشنايي با نسخه پيچي حقوق نسخه پیچ تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي تبريز قيمت گذاري دارو تجهیزات دندانپزشکی آموزش نسخه پیچی در تبریز نرم افزار نسخه خواني آموزش کار در داروخانه تکنسین داروخانه به انگلیسی چه اطلاعاتي در نسخه وجود دارد دوره های کمک پرستاری در تبریز دوره هاي پرستاري آموزشگاه منشی دندانپزشکی در تبریز دوره دستیار دندانپزشک درارومیه آموزش نسخه پيچي جهاد دانشگاهي تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي اصفهان