بزرگترین مرکز آموزش دوره های تکنسین داروخانه و دستیاری دندانپزشک در شمال غرب کشور.تماس با آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا(شماره چهار رقمی):4164-041

گواهینامه های مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر و به مهارت آموختگان داده می شود. متقاضیان به منظور اخذ این گواهینامه باید ابتدا هزینه ای را پرداخت و سپس گواهی خود را از طریق قسمت استعلام گواهینامه های سایت

.سازمان فنی و حرفه ای دانلود و پرینت کنند


مدارک رسمی فنی و حرفه ای

این مدرک به افرادی داده می شود که در آزمون های رسمی و هماهنگ شرکت می کنند. افرادی که در این آزمون ها نمره کامل می گیرند، قادر به دریافت این مدرک نیز خواهند بود.این مدارک پس از سال 1392 تنها به صورت الکترونیکی صادر شده و با داشتن کد مورد نظر می توانید در پرتال این سازمان می توانید آن را دانلود کنید. قابل ذکر است که این مدرک اعتبار بین المللی نیز دارد.

چگونه گواهینامه فنی حرفه ای را استعلام کنیم؟

امروزه گواهینامه سازمان فنی حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر می شود. برای دریافت این گواهینامه مهارت آموز پس از شرکت در آزمون های فنی حرفه ای و کسب نمره قبولی می بایست وارد سایت سازمان فنی حرفه ای کشور شده و پس از پرداخت هزینه دانلود گواهینامه، گواهینامه خود را استعلام و دریافت نماید.

مراحل استعلام گواهینامه فنی حرفه ای با کد ملی

فرض می کنیم شما در رشته دلخواه خود مثلا آموزش تعمیر برد الکترونیک، آموزش تعمیر لوازم خانگی و غیره ثبت نام کرده و پس از شرکت در آزمون های فنی حرفه ای و کسب نمره قبولی می خواهید مدرک فنی حرفه ای خود را استعلام گرفته و دریافت کنید.برای استعلام کارت مهارت و دریافت مدرک فنی حرفه ای ابتدا می بایست وارد سایت سازمان فنی حرفه ای شوید و مراحل زیر را انجام دهید:

  • کلیک بر روی گزینه سامانه پرداخت الکترونیکی
  • پرداخت هزینه صدور گواهینامه و دریافت کد شناسایی
  • بازگشت مجدد به صفحه اصلی سایت و انتخاب گزینه استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای
  • انتخاب گزینه استعلام گواهینامه جدید
  • تکمیل اطلاعات و دریافت گواهینام
  • 4164

تمدید اعتبار مدرک فنی حرفه ای

جهت تمدید اعتبار مدرک فنی حرفه ای، فرد متقاضی با در دست داشتن مدارک گواهینامه قبلی، اصل شناسنامه و کارت ملی، کپی کار مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمات، یک قطعه عکس ۳*۴ می بایست به یکی از مراکز آموزش فنی حرفه ای در شهر و استان مربوطه مراجعه نماید.

پس از تحویل مدارک و تکمیل فرم لازم، اطلاعات متقاضی ثبت شده و متقاضی بایستی در زمان تعیین شده در آزمون های کتبی و عملی شرکت کرده و حداقل نمره قبولی را کسب نماید.

نحوه دریافت کد شناسایی برای استعلام گواهینامه فنی حرفه ای

هر گواهینامه فنی و حرفه ای سندی برای مهارت خاص در شماست. بر روی کارت یا گواهینامه فنی و حرفه ای یه کد نوشته شده که برای هر شخص متفاوت است، یعنی کد شناسه گواهینامه شما با کد شناسه همکلاسی تان فرق می کند‌.برای استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای، دستیابی به این کد شناسه مهمترین مرحله می‌ باشد. برای دسترسی به این کد، اول باید وارد سایت آموزش فنی حرفه ای شوید. بعد از آن قسمت پرداخت الکترونیک رو انتخاب کرده و مبلغی که سایت از شما می خواهد را پرداخت نمایید.

بعد از این که این مرحله با موفقیت انجام شد می توانید کد شناسه گواهینامه خود را مشاهده فرمایید. وقتی که گواهینامه فنی و حرفه ای داشته باشید به راحتی می توانید هر مهارتی که دارید را در جهت درست استفاده کنید.اگر می خواهید از مهارت هایی که دارا هستید، استفاده درست نمایید و فضای آکادمیک و دانشگاهی را برای خود مناسب احساس نمی کنید، آموزش فنی و حرفه ای یک گزینه خیلی بسیار درست برای شما خواهد بود.

اگر شما کلاس های فنی و حرفه ای رو بگذرانید و بعد از آن بتوانید مثلا در آزمون خیاطی شرکت کنید و بین افرادی که حضور دارند نمره قابل قبولی کسب نمایید، می توانید بعد از استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای و با داشتن این مدرک اقدام به تاسیس یه موسسه آموزشگاه خیاطی نمایید و یا یک مزون حرفه ای تاسیس فرمایید.فضای فنی و حرفه ای علاوه بر اینکه برای همه سنین مناسب می باشد و شرایط ورود به آن آسان است، موقعیت خیلی خوبی برای افراد مختلف درست کرده که از مهارت آنها در جهت درستی استفاده می کند.

آموزشگاه آپادانا

در چه رشته هایی می توان گواهینامه فنی و حرفه ای دریافت کرد ؟

گواهینامه مهارت را می توان در ۱۴۰ رشته فنی و حرفه ای مختلف که نام آن ها در متن مقاله درج شده است اخذ نمود. در مقاله مدرک فنی حرفه ای، بیش تر در این باره خواهید خواند.

Tags:
Show other tags
444s

آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین مرکز آموزش های تکنسین داروخانه (نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه) ، دوره های دستیاری دندانپزشکی و دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در شمال غرب کشور فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس بوده که از چندین شرکت و انجمن تشکیل شده و به صورت یک هولدیگ فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
  • آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تکنسین داروخانه و نسخه پیچی و آموزش دستیاری دندانپزشکی آماده ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و مجازی به تمامی افراد جویای کار در حوزه داروخانه و دندانپزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید

  • مرکز آموزش های بین المللی آپادانا به عنوان یکی از زیر مجموعه های کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران با عثد تفاهم نامه های بین المللی با مراکز آموزشی جهانی آماده صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی از ار اف تی سی اسپانیا و توف آلمان می باشد.

نکته مهم در نسخه خوانی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل در حوزه دارو را می توان نسخه خوانی حرفه ای دانست. همواره نیاز به فردی ماهر و خبره در داروخانه ها که به نسخه خوانی و کار کردن با نرم افزار های داروخانه مسلط باشد، احساس می شود. در بین کلیه کسانی که این مهارت را فرا می گیرند، افرادی هستند که بیش از دیگران در حوزه کار موفق می شوند. علت این امر را باید حرفه ای شدن این گروه در نکات برتر نسخه خوانی دانست.اما نکات برتر نسخه خوانی چیست؟

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است.دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سر تا سر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب...

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه خوانی و نسخه پیچی در تبریز به همراه کارآموزی رایگان در داروخانه های شهر تبریز و معرفی به کار بعد از پایان دوره نسخه پیچی برای تمامی کار آموزان. آموزش اشکال دارویی دسته های درمانی نرم افزار داروخانه تایید نسخ الکترونیک و کلی مهارت کاربردی در مجتمع آموزشی آپادانا.یادگیری این مهارت به صورت کاربردی در شهر تبریز و به صورت مجازی در سایر شهرستان ها صورت می گیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره نسخه پیچی داروخانه با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب...

آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز

آموزش نرم افزار های داروخانه در تبریز شامل آموزش نسخ الکترونیک آشنایی با نرم افزار های پر کاربرد داروخانه آموزش کار با نرم افزار های تبیان و دکتر وکیل به صورت کاملا عملی و در سایت کامپیوتر آموزش نسخه پیچی پیشرفته در تبریز آموزش تایید نسخ در تبریز آموزش مهارت های پیشرفته داروخانه در تبریز.آشنایی با عوارض دارویی آشنایی با دارو های OTC آشنایی با دسته های درمانی آشنایی با اشکال دارویی آشنایی با قفسه چینی دارو از سرفصل های این دوره می باشد. مجتمع آموزشی آپادانا

ادامه مطلب...

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

هر لحظه ممکن است شما یا هر کسی در اطراف تان دچار آسیب یا بیماری شود. با استفاده از مهارت هایی که در دوره امدادگری، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یاد می گیرید، ممکن است بتوانید جلوی بدتر شدن یک اتفاق ناچیز را بگیرید. حتی ممکن است با انجام یک عملیاتِ فوریت پزشکیِ جدی، جان یک انسان را نجات دهید.در برخی موارد نیز، کمک های اولیه شامل حمایت اولیه از بیمار است تا وضعیت او را تا رسیدن کمک حرفه ای، پایدار نگه دارید. و یا به فردی که دچار جراحت جزئی مثل سوختگی جزئی، بریدگی و نیش حشرات شده، کمک برسانید.

ادامه مطلب...

دوره دستیاری دندانپزشک در تبریز

دوره منشی امور پزشکی یا دستیاری دندانپزشک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا در تبریز می باشد. کار آموزان دوره دستیاری دنداپزشک با نحوه کار در مطب دندانپزشک و مهارت های مورد نیاز برای کار در مطب دندانپزشک آشنا می شوند.برخی از افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور از گواهینامه این دوره بهرمند می شوند.نرس دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی یا منشی امور دندانپزشکی مگی به یک مفهوم بوده و به معنی دوره دستیاری دندانپزشک می باشند.

ادامه مطلب...

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.جهت ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی داروخانه با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...
آموزش سرم زنی در تبریز آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز آموزش خواندن نسخه نسخه خواني دوره کمک های اولیه آموزش مجازی نرم افزار داروخانه کلاس نرم افزار داروخانه در تبریز دارو هاي ترکيبي آموزشگاه نسخه خوانی در تبریز اموزش کار در داروخانه کرمانشاه تفاوت قرص و کپسول سلامت دهان و دندان دوره تکنسین داورخانه در تبریز آموزش مجازی دستیاری دندانپزشک تکنسین داروخانه یعنی چه آموزش نسخه خوانی در تهران تکنسین داروخانه یعنی چی منشی امور پزشکی در تبریز آموزش نسخه خوانی داروخانه pdf آموزش نسخه پيچي در کرج دوره تکنسین داروخانه پیشرفته در تبریز کلاس نرم افزار داروخانه در اهر نسخه پیچ آشنايي با شرکت هاي پخش دارو دوره تزریقات آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي قزوين استخدام تکنسين داروخانه دوره آموزش کار در داروخانه آموزش نسخه پیچی جهاد دانشگاهی کرج آموزش دستیاری دندانپزشک در اصفهان دستیار دندانپزشکی حقوق تکنسين داروخانه چقدر است کلاس آموزش نسخه الکترونیک در اردبیل کپسول اموکسی سیلین آموزش نسخه پيچي در اصفهان آ»وزش دستیاری در تبریز آموزشگاه فوریت های پزشکی در تبریز آموزش نرم افزار داروخانه نسخه خواني در تبريز داروخانه آنلاین آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز آموزش خونگیری درتبریز آدرس آموزشگاه تکنسین داروخانه در تبریز تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي اصفهان یادگیری تکنسین داروخانه آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشک اروخانه پيشرفته دوره های دستیاری دندانپزشک دوره های دستیاری کلاس آموزش نسخه الکترونیک در شیراز آشنايي با بيماري ها آموزش نسخه پيچي داروخانه در اصفهان آشنايي با مکمل هاي غذايي روز تکنسین داروخانه چه روزی است کلاس نسخه خوانی در اهواز کارآموزش نسخه پیچی آموزش تکنسين دارو خانه در تبريز کار در مطب دندامپزشکی در تبریز دانلود آموزش نسخه خواني مدرک نسخه خوانی تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي تبريز دوره دستیاری در تبریز تکنسين داروخانه نرم افزار داروخانه آموزش نسخه خوانی در شیراز آموزش تکنسین داروخانه آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي رشت مدرک کمک های اولیه حقوق تکنسین داروخانه در کانادا آموزش تکنسين داروخانه خواندن لاتين داروها آموزش نرم افزار داروخانه در شیراز آموزشگاه منشی دندانپزشکی در تبریز آموزش نرم افزار داروخانه در تهران تکنسين داروخانه چيست چگونه نسخه پيچ شويم حقوق تکنسين داروخانه 96 حقوق ماهيانه نسخه پيچ آموزش مجازي کار در داوخانه سازمان نظام پرستاري