بزرگترین مرکز آموزش دوره های تکنسین داروخانه و دستیاری دندانپزشک در شمال غرب کشور.تماس با آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا(شماره چهار رقمی):4164-041

گواهینامه های مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر و به مهارت آموختگان داده می شود. متقاضیان به منظور اخذ این گواهینامه باید ابتدا هزینه ای را پرداخت و سپس گواهی خود را از طریق قسمت استعلام گواهینامه های سایت

.سازمان فنی و حرفه ای دانلود و پرینت کنند


مدارک رسمی فنی و حرفه ای

این مدرک به افرادی داده می شود که در آزمون های رسمی و هماهنگ شرکت می کنند. افرادی که در این آزمون ها نمره کامل می گیرند، قادر به دریافت این مدرک نیز خواهند بود.این مدارک پس از سال 1392 تنها به صورت الکترونیکی صادر شده و با داشتن کد مورد نظر می توانید در پرتال این سازمان می توانید آن را دانلود کنید. قابل ذکر است که این مدرک اعتبار بین المللی نیز دارد.

چگونه گواهینامه فنی حرفه ای را استعلام کنیم؟

امروزه گواهینامه سازمان فنی حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر می شود. برای دریافت این گواهینامه مهارت آموز پس از شرکت در آزمون های فنی حرفه ای و کسب نمره قبولی می بایست وارد سایت سازمان فنی حرفه ای کشور شده و پس از پرداخت هزینه دانلود گواهینامه، گواهینامه خود را استعلام و دریافت نماید.

مراحل استعلام گواهینامه فنی حرفه ای با کد ملی

فرض می کنیم شما در رشته دلخواه خود مثلا آموزش تعمیر برد الکترونیک، آموزش تعمیر لوازم خانگی و غیره ثبت نام کرده و پس از شرکت در آزمون های فنی حرفه ای و کسب نمره قبولی می خواهید مدرک فنی حرفه ای خود را استعلام گرفته و دریافت کنید.برای استعلام کارت مهارت و دریافت مدرک فنی حرفه ای ابتدا می بایست وارد سایت سازمان فنی حرفه ای شوید و مراحل زیر را انجام دهید:

  • کلیک بر روی گزینه سامانه پرداخت الکترونیکی
  • پرداخت هزینه صدور گواهینامه و دریافت کد شناسایی
  • بازگشت مجدد به صفحه اصلی سایت و انتخاب گزینه استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای
  • انتخاب گزینه استعلام گواهینامه جدید
  • تکمیل اطلاعات و دریافت گواهینام
  • 4164

تمدید اعتبار مدرک فنی حرفه ای

جهت تمدید اعتبار مدرک فنی حرفه ای، فرد متقاضی با در دست داشتن مدارک گواهینامه قبلی، اصل شناسنامه و کارت ملی، کپی کار مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمات، یک قطعه عکس ۳*۴ می بایست به یکی از مراکز آموزش فنی حرفه ای در شهر و استان مربوطه مراجعه نماید.

پس از تحویل مدارک و تکمیل فرم لازم، اطلاعات متقاضی ثبت شده و متقاضی بایستی در زمان تعیین شده در آزمون های کتبی و عملی شرکت کرده و حداقل نمره قبولی را کسب نماید.

نحوه دریافت کد شناسایی برای استعلام گواهینامه فنی حرفه ای

هر گواهینامه فنی و حرفه ای سندی برای مهارت خاص در شماست. بر روی کارت یا گواهینامه فنی و حرفه ای یه کد نوشته شده که برای هر شخص متفاوت است، یعنی کد شناسه گواهینامه شما با کد شناسه همکلاسی تان فرق می کند‌.برای استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای، دستیابی به این کد شناسه مهمترین مرحله می‌ باشد. برای دسترسی به این کد، اول باید وارد سایت آموزش فنی حرفه ای شوید. بعد از آن قسمت پرداخت الکترونیک رو انتخاب کرده و مبلغی که سایت از شما می خواهد را پرداخت نمایید.

بعد از این که این مرحله با موفقیت انجام شد می توانید کد شناسه گواهینامه خود را مشاهده فرمایید. وقتی که گواهینامه فنی و حرفه ای داشته باشید به راحتی می توانید هر مهارتی که دارید را در جهت درست استفاده کنید.اگر می خواهید از مهارت هایی که دارا هستید، استفاده درست نمایید و فضای آکادمیک و دانشگاهی را برای خود مناسب احساس نمی کنید، آموزش فنی و حرفه ای یک گزینه خیلی بسیار درست برای شما خواهد بود.

اگر شما کلاس های فنی و حرفه ای رو بگذرانید و بعد از آن بتوانید مثلا در آزمون خیاطی شرکت کنید و بین افرادی که حضور دارند نمره قابل قبولی کسب نمایید، می توانید بعد از استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای و با داشتن این مدرک اقدام به تاسیس یه موسسه آموزشگاه خیاطی نمایید و یا یک مزون حرفه ای تاسیس فرمایید.فضای فنی و حرفه ای علاوه بر اینکه برای همه سنین مناسب می باشد و شرایط ورود به آن آسان است، موقعیت خیلی خوبی برای افراد مختلف درست کرده که از مهارت آنها در جهت درستی استفاده می کند.

آموزشگاه آپادانا

در چه رشته هایی می توان گواهینامه فنی و حرفه ای دریافت کرد ؟

گواهینامه مهارت را می توان در ۱۴۰ رشته فنی و حرفه ای مختلف که نام آن ها در متن مقاله درج شده است اخذ نمود. در مقاله مدرک فنی حرفه ای، بیش تر در این باره خواهید خواند.

Tags:
Show other tags
444s

آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین مرکز آموزش های تکنسین داروخانه (نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه) ، دوره های دستیاری دندانپزشکی و دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در شمال غرب کشور فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس بوده که از چندین شرکت و انجمن تشکیل شده و به صورت یک هولدیگ فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
  • آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تکنسین داروخانه و نسخه پیچی و آموزش دستیاری دندانپزشکی آماده ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و مجازی به تمامی افراد جویای کار در حوزه داروخانه و دندانپزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید

  • مرکز آموزش های بین المللی آپادانا به عنوان یکی از زیر مجموعه های کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران با عثد تفاهم نامه های بین المللی با مراکز آموزشی جهانی آماده صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی از ار اف تی سی اسپانیا و توف آلمان می باشد.

آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز

آموزش نرم افزار های داروخانه در تبریز شامل آموزش نسخ الکترونیک آشنایی با نرم افزار های پر کاربرد داروخانه آموزش کار با نرم افزار های تبیان و دکتر وکیل به صورت کاملا عملی و در سایت کامپیوتر آموزش نسخه پیچی پیشرفته در تبریز آموزش تایید نسخ در تبریز آموزش مهارت های پیشرفته داروخانه در تبریز.آشنایی با عوارض دارویی آشنایی با دارو های OTC آشنایی با دسته های درمانی آشنایی با اشکال دارویی آشنایی با قفسه چینی دارو از سرفصل های این دوره می باشد. مجتمع آموزشی آپادانا

ادامه مطلب...

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.جهت ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی داروخانه با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...

دوره دستیاری دندانپزشک در تبریز

دوره منشی امور پزشکی یا دستیاری دندانپزشک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا در تبریز می باشد. کار آموزان دوره دستیاری دنداپزشک با نحوه کار در مطب دندانپزشک و مهارت های مورد نیاز برای کار در مطب دندانپزشک آشنا می شوند.برخی از افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور از گواهینامه این دوره بهرمند می شوند.نرس دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی یا منشی امور دندانپزشکی مگی به یک مفهوم بوده و به معنی دوره دستیاری دندانپزشک می باشند.

ادامه مطلب...

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

هر لحظه ممکن است شما یا هر کسی در اطراف تان دچار آسیب یا بیماری شود. با استفاده از مهارت هایی که در دوره امدادگری، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یاد می گیرید، ممکن است بتوانید جلوی بدتر شدن یک اتفاق ناچیز را بگیرید. حتی ممکن است با انجام یک عملیاتِ فوریت پزشکیِ جدی، جان یک انسان را نجات دهید.در برخی موارد نیز، کمک های اولیه شامل حمایت اولیه از بیمار است تا وضعیت او را تا رسیدن کمک حرفه ای، پایدار نگه دارید. و یا به فردی که دچار جراحت جزئی مثل سوختگی جزئی، بریدگی و نیش حشرات شده، کمک برسانید.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل در حوزه دارو را می توان نسخه خوانی حرفه ای دانست. همواره نیاز به فردی ماهر و خبره در داروخانه ها که به نسخه خوانی و کار کردن با نرم افزار های داروخانه مسلط باشد، احساس می شود. در بین کلیه کسانی که این مهارت را فرا می گیرند، افرادی هستند که بیش از دیگران در حوزه کار موفق می شوند. علت این امر را باید حرفه ای شدن این گروه در نکات برتر نسخه خوانی دانست.اما نکات برتر نسخه خوانی چیست؟

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است.دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سر تا سر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب...

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه خوانی و نسخه پیچی در تبریز به همراه کارآموزی رایگان در داروخانه های شهر تبریز و معرفی به کار بعد از پایان دوره نسخه پیچی برای تمامی کار آموزان. آموزش اشکال دارویی دسته های درمانی نرم افزار داروخانه تایید نسخ الکترونیک و کلی مهارت کاربردی در مجتمع آموزشی آپادانا.یادگیری این مهارت به صورت کاربردی در شهر تبریز و به صورت مجازی در سایر شهرستان ها صورت می گیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره نسخه پیچی داروخانه با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب...
تکنسین داروخانه چیست دستیاری دندانپزشکی استخدام آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي قزوين دوره کمک های اولیه دوره آموزشي کار در داروخانه حقوق تکنسين داروخانه آموزش نسخه خوانی منشی امور پزشکی دوره های کمک پرستاری در تبریز دستیاری آموزش تکنسين داروخانه در سنندج اشکال دارویی آشنايي با دارو نمونه سوالات تکنسين داروخانه pdf استخدام نسخه پیچ داروخانه آموزش نسخه خوانی در تبریز آموزش تکنسين داروخانه در زنجان آشنايي با قفسه چيني دارو آموزش خونگیری در تبریز آموزش فوریت های پزشکی و کمک های اولیه در تبریز نرس دندانپزشکی عوارض داروها آموزش نسخه خواني داروخانه آموزش نسخه پيچي دوره آموزش کار در داروخانه کلاس نسخه خوانی در اهواز آموزش کار در داروخانه دوره دستیار دندانپزشک در تبریز آشنايي با اشکال دارويي آموزش آموزش گروه هاي دارويي آموزش تکنسين داروخانه در اصفهان خواندن نمونه نسخه هاي آموزشي آموزش دانشجو داروسازي نسخه هاي پزشکي حقوق تکنسین داروخانه در کانادا دوره منشی امور دندانپزشکی در مشهد آموزش نسخه خوانی در همدان تکنسین داروخانه استخدام تکنسين داروخانه نسخه پيچي ياد بگيريد آموزش نسخه خوانی در تهران دوره تزریقات پانسمان در تبریز کلاس نرم افزار داروخانه در اهر تکنسین داروخانه به انگلیسی کارآموز داروخانه آموزش نسخه پيچي در کرج دستیار دندانپزشک چکار میکنه دوره نسخه پیپی دوره تکنسین داروخانه ثبت نام دوره تکنسین داروخانه در تبریز دوره دستیار دندانپزشک در اردبیل کمک های اولیه استخدام دستیار دندانپزشک در تبریز آموزش سرم زنی در تبریز تکنسين داروخانه کلاس نرم افزار داروخانه در تبریز آموزش نرم افزار داروخانه در شیراز فوریت های پزشکی آموزش نسخه خوانی پیشرفته رایگان دانلود آموزش نسخه خواني آموزشگاه دستیار دندانپزشک در تهران کلاس نرم افزار داروخانه در ارومیه حقوق تکنسین داروخانه ۱۴۰۰حقوق تکنسین داروخانه ۱۴۰۱ تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي زنجان کار در داروخانه آموزشگاه داروخانه نسخه خواني آزمايشگاه کلاس دستیار دندانپزشک در تبریز داروخانه اصفهان 96 دانلود جزوه تکنسين داروخانه دوره آموزشي نسخه خواني آموزش نرم افزار داروخانه در تهران دوره های امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز تکنسین دندانپزشکی آموزش نسخ الکترونیک در تبریز استخدام تکنسين داروخانه اصفهان 96 دوره تکنسین داورخانه در تبریز تکنسین دندانپزشکی در تبریز آموزش نسخه پیچی جهاد دانشگاهی تبریز