بزرگترین مرکز آموزش دوره های تکنسین داروخانه و دستیاری دندانپزشک در شمال غرب کشور.تماس با آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا(شماره چهار رقمی):4164-041

شروع کلاس های آموزشی تکنسین داروخانه هر دور هفته یک بار به صورت حضوری در شر تبریز.این دوره از پر مخاطبترین دوره های آموزشی ما می باشد.

سرفصل های کلاس دستیار داروخانه:

  • 1. نسخه خوانی
  • 2. نسخه پیچی
  • 3. قفسه بندی
  • 4. کار با نرم افزار وکیل

دوره تکنسین داروخانه | آموزش نسخه خوانی | متصدی داروخانه

با گسترده شدن و بهبود وضعیت بهداشتی در ایران و راه اندازی داروخانه های دولتی و خصوصی نسبتا زیاد، موقعیت شغلی این رشته مناسب بوده و شما کارآموزان می توانید با گذراندن این دوره (آموزش نسخه خوانی | آموزش نسخه پیچی ) زیر نظر مجتمع آموزشی آپادانا  تمامی اطلاعات لازم برای کار در داروخانه را کسب نمایید و مدرک معتبر و قابل ترجمه دریافت نمایید.با مجتمع آپادانا یک تکنسین واقعی شوید.

آیا من می‌توانم نسخه خوان شوم

تکنسین داروخانه یا نسخه خوان نیاز به مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن دارد. با توجه به پیچیدگی و گستردگی علم داروسازی، تکنسین برای شناخت انواع داروها، نحوه و میزان مصرف و تاثیر داروها و دادن مشاوره به بیمار در مورد داروها و بیماری‌های عمومی می‌بایست حداقل مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد، زبان انگلیسی را حد مناسب بداند و بتواند با کامپیوتر مخصوصاً نرم‌افزار آفیس کار کند. ضمن اینکه نسخه خوان، از نظر فردی باید به شدت دقیق و حساس باشد تا در خواندن نسخه و تحویل دارو به بیمار کمترین اشتباهی مرتکب نشود.

شروع کلاس های تکنسین داروخانه

تکنسین داروخانه (Pharmacy Technician) فردی آموزش‌دیده است که عموماً وظیفه نسخه‌خوانی و تحویل دارو به مراجعه‌کننده را بر عهده دارد و به دکتر داروساز در ساخت دارو کمک می‌کند. تکنسین داروخانه هم با مراجعه‌کنندگان و هم با پزشک و پرسنل داروخانه در ارتباط و تعامل است، بنابراین در کنار آشنایی با علم تخصصی داروسازی، به مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی نیز نیاز دارد.

 

 

444s

آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین مرکز آموزش های تکنسین داروخانه (نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه) ، دوره های دستیاری دندانپزشکی و دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در شمال غرب کشور فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس بوده که از چندین شرکت و انجمن تشکیل شده و به صورت یک هولدیگ فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
  • آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تکنسین داروخانه و نسخه پیچی و آموزش دستیاری دندانپزشکی آماده ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و مجازی به تمامی افراد جویای کار در حوزه داروخانه و دندانپزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید

  • مرکز آموزش های بین المللی آپادانا به عنوان یکی از زیر مجموعه های کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران با عثد تفاهم نامه های بین المللی با مراکز آموزشی جهانی آماده صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی از ار اف تی سی اسپانیا و توف آلمان می باشد.

آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز

آموزش نرم افزار های داروخانه در تبریز شامل آموزش نسخ الکترونیک آشنایی با نرم افزار های پر کاربرد داروخانه آموزش کار با نرم افزار های تبیان و دکتر وکیل به صورت کاملا عملی و در سایت کامپیوتر آموزش نسخه پیچی پیشرفته در تبریز آموزش تایید نسخ در تبریز آموزش مهارت های پیشرفته داروخانه در تبریز.آشنایی با عوارض دارویی آشنایی با دارو های OTC آشنایی با دسته های درمانی آشنایی با اشکال دارویی آشنایی با قفسه چینی دارو از سرفصل های این دوره می باشد. مجتمع آموزشی آپادانا

ادامه مطلب...

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

هر لحظه ممکن است شما یا هر کسی در اطراف تان دچار آسیب یا بیماری شود. با استفاده از مهارت هایی که در دوره امدادگری، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یاد می گیرید، ممکن است بتوانید جلوی بدتر شدن یک اتفاق ناچیز را بگیرید. حتی ممکن است با انجام یک عملیاتِ فوریت پزشکیِ جدی، جان یک انسان را نجات دهید.در برخی موارد نیز، کمک های اولیه شامل حمایت اولیه از بیمار است تا وضعیت او را تا رسیدن کمک حرفه ای، پایدار نگه دارید. و یا به فردی که دچار جراحت جزئی مثل سوختگی جزئی، بریدگی و نیش حشرات شده، کمک برسانید.

ادامه مطلب...

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.جهت ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی داروخانه با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه خوانی و نسخه پیچی در تبریز به همراه کارآموزی رایگان در داروخانه های شهر تبریز و معرفی به کار بعد از پایان دوره نسخه پیچی برای تمامی کار آموزان. آموزش اشکال دارویی دسته های درمانی نرم افزار داروخانه تایید نسخ الکترونیک و کلی مهارت کاربردی در مجتمع آموزشی آپادانا.یادگیری این مهارت به صورت کاربردی در شهر تبریز و به صورت مجازی در سایر شهرستان ها صورت می گیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره نسخه پیچی داروخانه با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل در حوزه دارو را می توان نسخه خوانی حرفه ای دانست. همواره نیاز به فردی ماهر و خبره در داروخانه ها که به نسخه خوانی و کار کردن با نرم افزار های داروخانه مسلط باشد، احساس می شود. در بین کلیه کسانی که این مهارت را فرا می گیرند، افرادی هستند که بیش از دیگران در حوزه کار موفق می شوند. علت این امر را باید حرفه ای شدن این گروه در نکات برتر نسخه خوانی دانست.اما نکات برتر نسخه خوانی چیست؟

ادامه مطلب...

دوره دستیاری دندانپزشک در تبریز

دوره منشی امور پزشکی یا دستیاری دندانپزشک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا در تبریز می باشد. کار آموزان دوره دستیاری دنداپزشک با نحوه کار در مطب دندانپزشک و مهارت های مورد نیاز برای کار در مطب دندانپزشک آشنا می شوند.برخی از افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور از گواهینامه این دوره بهرمند می شوند.نرس دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی یا منشی امور دندانپزشکی مگی به یک مفهوم بوده و به معنی دوره دستیاری دندانپزشک می باشند.

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است.دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سر تا سر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب...
چگونه نسخه پيچ شويم نرم افزار نسخه خواني آشنايي با ساخت دارو آموزشگاه تکنسین داروخانه در تبریز آموزش فوریت های پزشکی درتبریز دسته هاي درماني دارو دوره نسخه خوانی در تبریز دوره هاي آموزشي کار در داروخانه اصفهان آموزش تکنسين داروخانه در اصفهان آشنايي با بيماري ها آدرس آموزشگاه نسخه خوانی در تبریز نسخه پیچ استخدام نسخه پیچ دانشکده داروسازيا آموزش کار در داروخانه نمونه سوالات تکنسين داروخانه pdf آشنایی با داروها آموزش مسئول فني داروخانه تکنسين دارويي دستیار دندانپزشک جویای کار آموزش نسخه الکترونیک در تبریز دوره دستیار دندانپزشک در اردبیل آموزش نسخه خواني داروخانه داروشناسي مقدماتي کارآموز داروخانه آموزش نسخه پيچي در اصفهان اروخانه پيشرفته استخدام تکنسین داروخانه آموزشگاه منشی دندانپزشکی در تبریز دوره نسخه پیچی داروخانه تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي تبريز آموزش نسخه خوانی داروخانه pdf آموزش تکنسين داروخانه در اروميه آموزشگاه دستیار دندانپزشک در تبریز دوره فنی و حرفه ای دستیاری دندانپزشکی دوره هاي نسخه خواني آموزش نسخه پيچي جهاد دانشگاهي مشهد آموزش تکنسين داروخانه در سنندج کلاس تکنسین داروخانه در تبریز کلاس آموزش نسخه الکترونیک در شیراز خواندن لاتين داروها تکنسین دندانپزشکی کلاس آنلاین آشنایی با داروها دارو هاي گياهي دوره تزریقات پانسمان در تبریز آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه پیچی داروخانه ساماندهي و نگهداري دارو در داروخانه و انبار دارويي آموزش نسخه پيچي در داروخانه داروخانه هاي تبريز آشنايي با تکنسين داروخانه عوارض داروها داروخانه مجازي اموزش کار در داروخانه کرمانشاه آموزش کار در داروخانه اصفهان دوره آموزشی دستیار دندانپزشک در تبریز تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي اصفهان آموزش نسخه پیچی داروخانه در همدان آموزش تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي کلاس هاي تکنسين داروخانه نسخه خواني در تبريز استخدام تکنسين داروخانه شغل پردرآمد داروخانه اصفهان 96 آموزش مجازی نرم افزار داروخانه آموزش مجازی نسخه خوانی تکنسین داروخانه چیست استخدام دستیار دندانپزشک دوره نسخه پیچی کلاس های دستیاری در تبریز آموزش نسخه پيچي داروخانه در اصفهان تکنسین داروخانه مهاجرت کلاس آموزش نسخه الکترونیک در نقده دوره دستیاری در تبریز کمک های اولیه دستيار داروخانه قيمت گذاري دارو کنسرسيوم ايرکاس آموزش نرم افزار داروخانه در اصفهان دستیاری دندانپزشکی استخدام