بزرگترین مرکز آموزش دوره های تکنسین داروخانه و دستیاری دندانپزشک در شمال غرب کشور.تماس با آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا(شماره چهار رقمی):4164-041

یکی از راه های کسب مهارت و تخصص در زمینه نسخه خوانی شرکت در دوره های آموزش تکنسین داروخانه و نسخه خوانی می باشد. امروزه مراکز و آموزشگاه های بسیاری اقدام به آموزش تخصصی حرفه  تکنسین داروخانه نموده اند. اما یکی از بهترین مراکز آموزش نسخه خوانی در تبریز، آموزشگاه آپادانا می باشد که صفر تا صد نکات و اصول نسخه خوانی  و کار در داروخانه را به شما آموزش میدهد.

ضرورت تشکیل دوره تکنسین داروخانه

باید توجه داشت که از یک طرف امر نسخه خوانی دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیاد می‌باشدزیرا با سلامت افراد جامعه مربوط بوده وکوچکترین خطا در این ارتباط خطرساز خواهد بود.و از طرف دیگر افرادی که در سطح داروخانه‌ها مشغول به این کار هستند در اکثر مواردبدون گذراندن دوره‌ای مشخص و اکثراً بصورت تجربی مشغول به این کارمی‌باشند.با دقت نظر در این مسئله ضرورت وجود یک دوره که افرادبه عنوان کار آموز زیر نظر اساتید این علم با مسائل موجود در این فن آشنا شوند حس می‌شود.

اهداف برگزاری دوره تکنسین داروخانه

از اهداف اصلی این دوره توانایی نسخه خوانی در افراد فارغ التحصیل می‌باشد.این افراد باید تبحر لازم را در امر خواندن نسخه شامل نوع دارو،شکل دارو و تعداد آن کاملاً بدست آورند. همچنین با دسته‌بندی کلی داروها آشنا گردیده و دارای توانایی در قفسه چینی داروخانه گردند.علاوه بر این از آنجائیکه در داروخانه علاوه بر داروهای شیمیایی داروهای گیاهی ، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی نیز موجود می‌باشد،آشنایی مقدماتی نیز با این گونه فرآورده‌ها پیدا می‌نمایند.

آموزشگاه آپادانا

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

کسب صفر تا صد تخصص های مورد نیاز در زمینه نسخه خوانی و آشنایی با وظایف و مسئولیت های نسخه پیچ برای ورود به این حرفه ضروری می باشد. به همین دلیل است که علاقه مندان باید در انتخاب آموزشگاه مناسب دقت کنند. بهترین آموزشگاه تکنسین داروخانه (آموزش نسخه پیچی)در تبریز آموزشگاه آپادانا است که با اساتید مجرب و در فضایی حرفه ای تمامی مهارت های مورد نیاز در این زمینه را به شما آموزش میدهد و در پایان دوره میتوانید مدرک معتبر و دوزبانه دریافت نمایید و به راحتی وارد بازار کار مورد علاقه خود شوید

درباره دوره تکنسین داروخانه

از مهم ترین وظایف تکنسین داروخانه انجام نظم در محیط داروخانه و ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد. در اصل کلیه کارهای اجرایی دکتر داروساز توسط تکنسین داروخانه انجام می شود که تمامی کارها زیر نظر پزشک داروساز انجام خواهد گرفت. عموما داروساز ها تمایل زیادی به همکاری با تکنسین هایی دارند که دوره را به صورت آکادمیک گذرانده و انجام نسخه خوانی را به طور کامل آموزش دیده باشند.

در دوره آموزش تکنسین داروخانه کلیه مهارت های مورد نیاز جهت انجام کار در داروخانه ها به هنرجو آموزش داده می شود و با استفاده از مدرک این دوره می توانند وارد این حرفه شوند.

نحوه برگزاری دوره آنلاین و حضوری تکسنین داروخانه

دوره م تکنسین داروخانه  آموزشگاه آپادانا به صورت حضوری  در شعبات فعال این مجموعه در شهر تبریز و آموزش مجازی تکنسین داروخانه از طریق ارساال پک آموزشی برگزار می‌شود. شما می‌توانید برای ثبت نام در دوره تکنسین داروخانه در تبریز از طریق شماره تلفن‌های اعلام شده با این مراکز تماس بگیرید یا با استفاده از لینک ثبت نام، به طور مستقیم و از طریق سایت، ثبت نام دوره تکنسین داروخانه آموزشگاه آپادانا را به انجام برسانید.

4164

مدرک بین المللی تکنسین داروخانه

مدرک بین المللی تکنسین داروخانه اموزشگاه آپادانا قابل ترجمه رسمی مورد تایید فنی حرفه ای می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

دوره تکنسین داروخانه ( مقدماتی ) ضرورت تشکیل دوره: باید توجه داشت که از یک طرف امر نسخه خوانی دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیاد می‌باشد زیرا با سلامت افراد جامعه مربوط بوده وکوچکترین خطا در این ارتباط خطرساز خواهد بود. و از طرف دیگر افرادی که در سطح داروخانه‌ها مشغول به این کار هستند در اکثر موارد بدون گذراندن دوره‌ای مشخص و اکثراً بصورت تجربی مشغول به این کارمی‌باشند. با دقت نظر در این مسئله ضرورت وجود یک دوره که افرادبه عنوان کار آموز زیر نظر اساتید این علم با مسائل موجود در این فن آشنا شوند حس می‌شود. اهداف برگزاری دوره: از اهداف اصلی این دوره توانایی نسخه خوانی در افراد فارغ التحصیل می‌باشد. این افراد باید تبحر لازم را در امر خواندن نسخه شامل نوع دارو،شکل دارو و تعداد آن کاملاً بدست آورند. همچنین بادسته‌بندی کلی داروها آشنا گردیده و دارای توانایی در قفسه چینی داروخانه گردند. علاوه بر این از آنجائیکه در داروخانه علاوه بر داروهای شیمیایی داروهای گیاهی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی نیز موجود می‌باشد، آشنایی مقدماتی نیز با این گونه فرآورده‌ها پیدا می‌نمایند. زمینه‌های اشتغالزایی دوره: اشتغال به کار در داروخانه‌های خصوصی و دولتی به عنوان تکنسین داروخانهhttp://jada.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/
Tags:
Show other tags
444s

آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین مرکز آموزش های تکنسین داروخانه (نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه) ، دوره های دستیاری دندانپزشکی و دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در شمال غرب کشور فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس بوده که از چندین شرکت و انجمن تشکیل شده و به صورت یک هولدیگ فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
  • آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تکنسین داروخانه و نسخه پیچی و آموزش دستیاری دندانپزشکی آماده ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و مجازی به تمامی افراد جویای کار در حوزه داروخانه و دندانپزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید

  • مرکز آموزش های بین المللی آپادانا به عنوان یکی از زیر مجموعه های کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران با عثد تفاهم نامه های بین المللی با مراکز آموزشی جهانی آماده صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی از ار اف تی سی اسپانیا و توف آلمان می باشد.

آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز

آموزش نرم افزار های داروخانه در تبریز شامل آموزش نسخ الکترونیک آشنایی با نرم افزار های پر کاربرد داروخانه آموزش کار با نرم افزار های تبیان و دکتر وکیل به صورت کاملا عملی و در سایت کامپیوتر آموزش نسخه پیچی پیشرفته در تبریز آموزش تایید نسخ در تبریز آموزش مهارت های پیشرفته داروخانه در تبریز.آشنایی با عوارض دارویی آشنایی با دارو های OTC آشنایی با دسته های درمانی آشنایی با اشکال دارویی آشنایی با قفسه چینی دارو از سرفصل های این دوره می باشد. مجتمع آموزشی آپادانا

ادامه مطلب...

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

هر لحظه ممکن است شما یا هر کسی در اطراف تان دچار آسیب یا بیماری شود. با استفاده از مهارت هایی که در دوره امدادگری، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یاد می گیرید، ممکن است بتوانید جلوی بدتر شدن یک اتفاق ناچیز را بگیرید. حتی ممکن است با انجام یک عملیاتِ فوریت پزشکیِ جدی، جان یک انسان را نجات دهید.در برخی موارد نیز، کمک های اولیه شامل حمایت اولیه از بیمار است تا وضعیت او را تا رسیدن کمک حرفه ای، پایدار نگه دارید. و یا به فردی که دچار جراحت جزئی مثل سوختگی جزئی، بریدگی و نیش حشرات شده، کمک برسانید.

ادامه مطلب...

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه خوانی و نسخه پیچی در تبریز به همراه کارآموزی رایگان در داروخانه های شهر تبریز و معرفی به کار بعد از پایان دوره نسخه پیچی برای تمامی کار آموزان. آموزش اشکال دارویی دسته های درمانی نرم افزار داروخانه تایید نسخ الکترونیک و کلی مهارت کاربردی در مجتمع آموزشی آپادانا.یادگیری این مهارت به صورت کاربردی در شهر تبریز و به صورت مجازی در سایر شهرستان ها صورت می گیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره نسخه پیچی داروخانه با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است.دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سر تا سر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب...

دوره دستیاری دندانپزشک در تبریز

دوره منشی امور پزشکی یا دستیاری دندانپزشک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا در تبریز می باشد. کار آموزان دوره دستیاری دنداپزشک با نحوه کار در مطب دندانپزشک و مهارت های مورد نیاز برای کار در مطب دندانپزشک آشنا می شوند.برخی از افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور از گواهینامه این دوره بهرمند می شوند.نرس دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی یا منشی امور دندانپزشکی مگی به یک مفهوم بوده و به معنی دوره دستیاری دندانپزشک می باشند.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل در حوزه دارو را می توان نسخه خوانی حرفه ای دانست. همواره نیاز به فردی ماهر و خبره در داروخانه ها که به نسخه خوانی و کار کردن با نرم افزار های داروخانه مسلط باشد، احساس می شود. در بین کلیه کسانی که این مهارت را فرا می گیرند، افرادی هستند که بیش از دیگران در حوزه کار موفق می شوند. علت این امر را باید حرفه ای شدن این گروه در نکات برتر نسخه خوانی دانست.اما نکات برتر نسخه خوانی چیست؟

ادامه مطلب...

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.جهت ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی داروخانه با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...
اصول نسخه پيچي و نسخه خواني دوره نسخه پیپی داروخانه هاي تبريز دوره های امداد و نجات و کمک های اولیه در تبریز ذئره نسخه پیچی دوره هاي نسخه خواني حقوق تکنسين داروخانه سال 95 مديريت داروخانه آشنايي با قفسه چيني دارو دوره فنی و حرفه ای دستیاری دندانپزشکی آموزش نسخه پيچي pdf آموزش نرم افزار داروخانه در اصفهان دوره نسخه پیچی یادگیری نسخه خوانی در تبریز کار در داروخانه کلاس دستیار دندانپزشک در تبریز آموزش تکنسين داروخانه در اردبيل نرم افزار نسخه خواني آموزش نسخه پيچي در اصفهان دوره دستیار دندانپزشک در اهر دوره تکنسین داروخانه آموزش کار در داروخانه جهاد دانشگاهي آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز تکنسين داروخانه (مقدماتي - پيشرفته) آشنايي با مکمل هاي غذايي آموزش نسخه پيچي جهاد دانشگاهي آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی در تبریز آموزش منشی گری امور پزشکی در تبریز دوره های نسخه پیچی در تبریز اموزش نسخه خوانی پزشک دوره هاي آموزشي کار در داروخانه اصفهان حقوق تکنسین داروخانه ۱۴۰۰ انجمن داروسازان تبريز تکنسین داروخانه چیست دوره آموزشی دستیار دندانپزشک در تبریز استخدام داروخانه آموزش داروشناسی در تبریز استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 شغل پردرآمد حقوق نسخه پیچ داروخانه منشی امور پزشکی در تبریز آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشک دانشکده داروسازيا آموزش خونگیری درتبریز معاونت غذا و دارودستیار پزشک آموزش نسخه پيچي داروخانه در اصفهان دوره نسخه پیچی در تبریز اروخانه پيشرفته کلاس تکنسین داروخانه در تبریز تکنسين داروخانه در کانادا کمک های اولیه آموزش کار در داروخانه مشهد تکنسين داروخانه مقدماتي آموزش نسخه خوانی در اصفهان دوره های دستیاری دوره اموزشی تکنسین داروخانه در تبریز آموزشگاه منشی امور پزشکی در تبریز ثبت نام دوره تکنسین داروخانه در تبریز ساماندهي و نگهداري دارو در داروخانه و انبار دارويي تکنسين داروخانه pdf آموزش نسخه پیچی جهاد دانشگاهی کرج آموزش داروخانه براي مهندسي شيمي درآمد تکنسين داروخانه اصطلاحات دارويي آموزش کامل تکنيک نسخه خواني تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي شهيد بهشتي دوره نسخه پیچی داروخانه مدرک بین المللی دستیاری دندانپزشکی کاربرد کامپيوتر در داروخانه قرص اموکسی کلاو تجویز دارو آموزش سرم زنی در تبریز تکنسين داروخانه پيشرفته آموزش منشی امور پزشکی در تبریز آموزش مجازي نسخه پيچي کلاس نسخه خوانی در تبریز آموزش کارآموزي داروخانه آموزش تکنسین داروخانه داروخانه آنلاین تکنسين دارويي