بزرگترین مرکز آموزش دوره های تکنسین داروخانه و دستیاری دندانپزشک در شمال غرب کشور.تماس با آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا(شماره چهار رقمی):4164-041

یکی از راه های کسب مهارت و تخصص در زمینه نسخه خوانی شرکت در دوره های آموزش تکنسین داروخانه و نسخه خوانی می باشد. امروزه مراکز و آموزشگاه های بسیاری اقدام به آموزش تخصصی حرفه  تکنسین داروخانه نموده اند. اما یکی از بهترین مراکز آموزش نسخه خوانی در تبریز، آموزشگاه آپادانا می باشد که صفر تا صد نکات و اصول نسخه خوانی  و کار در داروخانه را به شما آموزش میدهد.

ضرورت تشکیل دوره تکنسین داروخانه

باید توجه داشت که از یک طرف امر نسخه خوانی دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیاد می‌باشدزیرا با سلامت افراد جامعه مربوط بوده وکوچکترین خطا در این ارتباط خطرساز خواهد بود.و از طرف دیگر افرادی که در سطح داروخانه‌ها مشغول به این کار هستند در اکثر مواردبدون گذراندن دوره‌ای مشخص و اکثراً بصورت تجربی مشغول به این کارمی‌باشند.با دقت نظر در این مسئله ضرورت وجود یک دوره که افرادبه عنوان کار آموز زیر نظر اساتید این علم با مسائل موجود در این فن آشنا شوند حس می‌شود.

اهداف برگزاری دوره تکنسین داروخانه

از اهداف اصلی این دوره توانایی نسخه خوانی در افراد فارغ التحصیل می‌باشد.این افراد باید تبحر لازم را در امر خواندن نسخه شامل نوع دارو،شکل دارو و تعداد آن کاملاً بدست آورند. همچنین با دسته‌بندی کلی داروها آشنا گردیده و دارای توانایی در قفسه چینی داروخانه گردند.علاوه بر این از آنجائیکه در داروخانه علاوه بر داروهای شیمیایی داروهای گیاهی ، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی نیز موجود می‌باشد،آشنایی مقدماتی نیز با این گونه فرآورده‌ها پیدا می‌نمایند.

آموزشگاه آپادانا

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

کسب صفر تا صد تخصص های مورد نیاز در زمینه نسخه خوانی و آشنایی با وظایف و مسئولیت های نسخه پیچ برای ورود به این حرفه ضروری می باشد. به همین دلیل است که علاقه مندان باید در انتخاب آموزشگاه مناسب دقت کنند. بهترین آموزشگاه تکنسین داروخانه (آموزش نسخه پیچی)در تبریز آموزشگاه آپادانا است که با اساتید مجرب و در فضایی حرفه ای تمامی مهارت های مورد نیاز در این زمینه را به شما آموزش میدهد و در پایان دوره میتوانید مدرک معتبر و دوزبانه دریافت نمایید و به راحتی وارد بازار کار مورد علاقه خود شوید

درباره دوره تکنسین داروخانه

از مهم ترین وظایف تکنسین داروخانه انجام نظم در محیط داروخانه و ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد. در اصل کلیه کارهای اجرایی دکتر داروساز توسط تکنسین داروخانه انجام می شود که تمامی کارها زیر نظر پزشک داروساز انجام خواهد گرفت. عموما داروساز ها تمایل زیادی به همکاری با تکنسین هایی دارند که دوره را به صورت آکادمیک گذرانده و انجام نسخه خوانی را به طور کامل آموزش دیده باشند.

در دوره آموزش تکنسین داروخانه کلیه مهارت های مورد نیاز جهت انجام کار در داروخانه ها به هنرجو آموزش داده می شود و با استفاده از مدرک این دوره می توانند وارد این حرفه شوند.

نحوه برگزاری دوره آنلاین و حضوری تکسنین داروخانه

دوره م تکنسین داروخانه  آموزشگاه آپادانا به صورت حضوری  در شعبات فعال این مجموعه در شهر تبریز و آموزش مجازی تکنسین داروخانه از طریق ارساال پک آموزشی برگزار می‌شود. شما می‌توانید برای ثبت نام در دوره تکنسین داروخانه در تبریز از طریق شماره تلفن‌های اعلام شده با این مراکز تماس بگیرید یا با استفاده از لینک ثبت نام، به طور مستقیم و از طریق سایت، ثبت نام دوره تکنسین داروخانه آموزشگاه آپادانا را به انجام برسانید.

4164

مدرک بین المللی تکنسین داروخانه

مدرک بین المللی تکنسین داروخانه اموزشگاه آپادانا قابل ترجمه رسمی مورد تایید فنی حرفه ای می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

دوره تکنسین داروخانه ( مقدماتی ) ضرورت تشکیل دوره: باید توجه داشت که از یک طرف امر نسخه خوانی دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیاد می‌باشد زیرا با سلامت افراد جامعه مربوط بوده وکوچکترین خطا در این ارتباط خطرساز خواهد بود. و از طرف دیگر افرادی که در سطح داروخانه‌ها مشغول به این کار هستند در اکثر موارد بدون گذراندن دوره‌ای مشخص و اکثراً بصورت تجربی مشغول به این کارمی‌باشند. با دقت نظر در این مسئله ضرورت وجود یک دوره که افرادبه عنوان کار آموز زیر نظر اساتید این علم با مسائل موجود در این فن آشنا شوند حس می‌شود. اهداف برگزاری دوره: از اهداف اصلی این دوره توانایی نسخه خوانی در افراد فارغ التحصیل می‌باشد. این افراد باید تبحر لازم را در امر خواندن نسخه شامل نوع دارو،شکل دارو و تعداد آن کاملاً بدست آورند. همچنین بادسته‌بندی کلی داروها آشنا گردیده و دارای توانایی در قفسه چینی داروخانه گردند. علاوه بر این از آنجائیکه در داروخانه علاوه بر داروهای شیمیایی داروهای گیاهی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی نیز موجود می‌باشد، آشنایی مقدماتی نیز با این گونه فرآورده‌ها پیدا می‌نمایند. زمینه‌های اشتغالزایی دوره: اشتغال به کار در داروخانه‌های خصوصی و دولتی به عنوان تکنسین داروخانهhttp://jada.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/
Tags:
Show other tags
444s

آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان بزرگترین مرکز آموزش های تکنسین داروخانه (نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه) ، دوره های دستیاری دندانپزشکی و دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در شمال غرب کشور فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس بوده که از چندین شرکت و انجمن تشکیل شده و به صورت یک هولدیگ فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این مجموعه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
  • آموزشگاه فنی و حرفه ای آپادانا با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تکنسین داروخانه و نسخه پیچی و آموزش دستیاری دندانپزشکی آماده ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و مجازی به تمامی افراد جویای کار در حوزه داروخانه و دندانپزشکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید

  • مرکز آموزش های بین المللی آپادانا به عنوان یکی از زیر مجموعه های کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران با عثد تفاهم نامه های بین المللی با مراکز آموزشی جهانی آماده صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی از ار اف تی سی اسپانیا و توف آلمان می باشد.

دوره تکنسین داروخانه در تبریز

آموزش تکنسین داروخانه در تبریز آموزش نسخه خوانی و نسخه پیچی در تبریز به همراه کارآموزی رایگان در داروخانه های شهر تبریز و معرفی به کار بعد از پایان دوره نسخه پیچی برای تمامی کار آموزان. آموزش اشکال دارویی دسته های درمانی نرم افزار داروخانه تایید نسخ الکترونیک و کلی مهارت کاربردی در مجتمع آموزشی آپادانا.یادگیری این مهارت به صورت کاربردی در شهر تبریز و به صورت مجازی در سایر شهرستان ها صورت می گیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره نسخه پیچی داروخانه با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب...

آموزش نسخه خوانی در تبریز

آموزش نسخه خوانی در تبریز:آموزشگاه آپادانا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی داروخانه و آموزش کار در داروخانه در در شهر تبریز می نماید.جهت ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی داروخانه با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...

دوره دستیاری دندانپزشک در تبریز

دوره منشی امور پزشکی یا دستیاری دندانپزشک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا در تبریز می باشد. کار آموزان دوره دستیاری دنداپزشک با نحوه کار در مطب دندانپزشک و مهارت های مورد نیاز برای کار در مطب دندانپزشک آشنا می شوند.برخی از افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور از گواهینامه این دوره بهرمند می شوند.نرس دندانپزشکی یا تکنسین دندانپزشکی یا منشی امور دندانپزشکی مگی به یک مفهوم بوده و به معنی دوره دستیاری دندانپزشک می باشند.

ادامه مطلب...

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

هر لحظه ممکن است شما یا هر کسی در اطراف تان دچار آسیب یا بیماری شود. با استفاده از مهارت هایی که در دوره امدادگری، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یاد می گیرید، ممکن است بتوانید جلوی بدتر شدن یک اتفاق ناچیز را بگیرید. حتی ممکن است با انجام یک عملیاتِ فوریت پزشکیِ جدی، جان یک انسان را نجات دهید.در برخی موارد نیز، کمک های اولیه شامل حمایت اولیه از بیمار است تا وضعیت او را تا رسیدن کمک حرفه ای، پایدار نگه دارید. و یا به فردی که دچار جراحت جزئی مثل سوختگی جزئی، بریدگی و نیش حشرات شده، کمک برسانید.

ادامه مطلب...

نکته مهم در نسخه خوانی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل در حوزه دارو را می توان نسخه خوانی حرفه ای دانست. همواره نیاز به فردی ماهر و خبره در داروخانه ها که به نسخه خوانی و کار کردن با نرم افزار های داروخانه مسلط باشد، احساس می شود. در بین کلیه کسانی که این مهارت را فرا می گیرند، افرادی هستند که بیش از دیگران در حوزه کار موفق می شوند. علت این امر را باید حرفه ای شدن این گروه در نکات برتر نسخه خوانی دانست.اما نکات برتر نسخه خوانی چیست؟

ادامه مطلب...

آشنایی با نسخه خوانی در داروخانه

مقدمه : فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است.دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سر تا سر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب...

آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز

آموزش نرم افزار های داروخانه در تبریز شامل آموزش نسخ الکترونیک آشنایی با نرم افزار های پر کاربرد داروخانه آموزش کار با نرم افزار های تبیان و دکتر وکیل به صورت کاملا عملی و در سایت کامپیوتر آموزش نسخه پیچی پیشرفته در تبریز آموزش تایید نسخ در تبریز آموزش مهارت های پیشرفته داروخانه در تبریز.آشنایی با عوارض دارویی آشنایی با دارو های OTC آشنایی با دسته های درمانی آشنایی با اشکال دارویی آشنایی با قفسه چینی دارو از سرفصل های این دوره می باشد. مجتمع آموزشی آپادانا

ادامه مطلب...
آموزش نرم افزار داروخانه در اصفهان آموزش نرم افزار داروخانه در تبریز آدرس آموزشگاه فنی و حرفه ای در تبریز آموزش گروه هاي دارويي تکنسين داروخانه pdf سازمان نظام پرستاري آموزش نسخه پيچي آموزش مجازي کار در داوخانه آموزشگاه تزریقات و پانسمان در تبریز آموزش نسخه پيچي pdf حقوق نسخه پیچ داروخانه آموزش نسخه پیچی آموزش کار در داروخانه قزوين آموزش تکنسين داروخانه در زنجان کلاس عملی تکنسین داروخانه در تبریز دوره هاي نسخه خواني دوره های دستیاری اموزش کار در داروخانه کرمانشاه نجمن داروسازان تکنسین دندانپزشکی آموزش نرم افزار داروخانه در کرج آموزش نسخه پيچي جهاد دانشگاهي تکنسین داروخانه مدرک دوره دستیاری در تبریز حقوق تکنسين داروخانه 96 نمونه سوالات آزمون نسخه پيچي حقوق نسخه پیچ 1400 استخدام تکنسین داروخانه اصول نسخه خواني مدرک نسخه خوانی تکنسین داروخانه یعنی چه چگونه نسخه پيچ شويم تکنسین داروخانه مقدماتی آموزش تکنسين داروخانه در اردبيل جهاد دانشگاهی نسخه خواني آموزشگاه فوریت های پزشکی در تبریز چه اطلاعاتي در نسخه وجود دارد ثبت نام دوره تکنسین داروخانه در تبریز تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي کرج نسخه خواني در تبريز بیمه سلامت آموزش نسخه پيچي در رشت استخدام دستیار در تبریز آموزش نسخه خوانی پزشکی چگونه می توانم نسخه خوان شوم آشنايي با دارو هاي پوست مو استخدام نسخه پيچ ذئره نسخه پیچی آموزش تکنسين داروخانه در اروميه فیلم آموزش نسخه خوانی داروخانه انجمن داروسازان تبريز معاونت غذا و دارودستیار پزشک نسخه پيچ بيمارستان آموزش نسخه پیچی داروخانه در اهواز تكنسين داروخانه حقوق تکنسین داروخانه ۱۴۰۰حقوق تکنسین داروخانه ۱۴۰۱ آموزش سیستم زنی داروخانه در تبریز دوره های کمک پرستاری در تبریز اشکال دارويي دوره منشی گری امور دندانپزشکی در کرج آموزشگاه نسخه خوانی در تبریز آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز دانلود جزوه تکنسين داروخانه آموزش نرم افزار داروخانه آموزش تکنسین داروخانه در تبریز تکنسين داروخانه جهاد دانشگاهي همدان دوره نسخ الکترونیک دوره تزریقات در تبریز آموزش تکنسين داروخانه pdf حقوق نسخه پیچ مدرک کمک های اولیه آدرس آموزشگاه تکنسین داروخانه در تبریز استخدام دستیار دندانپزشک ساماندهي و نگهداري دارو در داروخانه و انبار دارويي اعطاي مدرک معتبر استخدام نسخه پیچ استخدام تکنسين داروخانه تهران 95 کلاس آموزش نسخه الکترونیک در تبریز کارآموز داروخانه